W jaki sposób zwiększyć ochotę na seks u kobiet?

Wpis ten prezentuje metody na zwiększenie ochoty na seks u kobiet.

Jak zwiększyć ochotę na seks u kobiet?

Zwykło się myśleć, że kobieca ochota na seks, zależy od humoru. A to panie mają za dużo pracy, a to boli je głowa, a jak już nic nie pomoże, to po prostu są zmęczone. Badania pokazują, że chociaż raz w życiu każdy mężczyzna usłyszał jeden z tych tekstów od swojej partnerki. Pomimo, że przyjęło się robić z tego żarty, w rzeczywistości nie jest to śmieszny temat dla panów, szczególnie jeśli taka sytuacja pojawia się zbyt często.

Faceci w dzisiejszych czasach stosują to coraz nowsze metody, w celu zachęcenia swoich wybranek do miłosnych igraszek. Nadeszły zmiany czasów, panie nie traktują seksu jako małżeńskiego obowiązku, który muszą wypełniać, aby być dobrymi żonami. Obecnie chcą czerpać ze stosunku taką samą ochotę jak panowie, zdecydowanie więcej stawiają na swoje potrzeby.

Stąd nie czują się skrępowane, odmawiając swoim mężczyznom, kiedy będą miały ochotę, przecież pójdą z nimi do łóżka. Problem jednak pojawia się wówczas, gdy ich ochota na seks wyraźnie zmalała albo w ogóle przestała istnieć. Doprowadza to do narastającego napięcia między partnerami. Oczywiście panowie są wyrozumiali, ale w pewnym momencie frustracja w nich narasta i są zmęczeni ciągłymi wymówkami swoich kobiet. Zaczynają szukać seksualnego spełnienia u boku innych kobiet..

Panowie nie zdają sobie sprawy, że bardzo często niewykazywanie ochoty przez kobiety do odbycia stosunku seksualnego, nie jest ich winą. Winę ponosi zbyt niskie libido, czyli popęd seksualny. Należy zdawać sobie sprawę, że popęd seksualny jest bardzo trudno obudzić – dłuższa przerwa w kontaktach seksualnych i w przeżywaniu orgazmu powoduje, że ochota na seks wygasa.

Niestety niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, że w rzeczywistości cierpi na daną dysfunkcję seksualną. Bardzo często wydaje im się, że ich niski popęd seksualny jest rzeczą normalną, stąd nie podejmują żadnych kroków, by go zwiększyć. Jest to bardzo poważny błąd, ponieważ seks jest niezbędny do tego, aby pary mogły cieszyć się ze wspólnego życia. Seks zajmuje zbyt ważną pozycję w życiu każdego człowieka.

Stąd, artykuł ten ma na celu przedstawienie kluczowych metod, dzięki którym ochota na seks u każdej kobiety wzrośnie. Został on opracowany na podstawie wpisu https://erektoportal.pl/jak-podniesc-libido-kobiecie-zonie-dziewczynie/.

Jaka jest różnica między męskim a damskim popędem seksualnym?

W błędzie jest każdy, kto myśli, że za popęd seksualny u mężczyzn odpowiadają takie same czynniki jak za damski. Jest to oczywiście niemożliwe i wynika z biologii ludzkiego ciała. Za niskie libido u panów odpowiadają w głównej mierze zaburzenia neuroprzekaźników w ośrodkowym układzie nerwowym. Prościej mówiąc, odpowiedni bodziec nie zostaje wysłany, przez co nie następuje zwiększenie przepływu krwi w organizmie. Konsekwencją tego jest całkowity brak zainteresowania seksem. W praktyce niskie libido oznacza, znacznie poważniejsze konsekwencje. U mężczyzn charakteryzujących się brakiem ochoty na seks stwierdzono znacznie częściej występowanie zaburzeń psychicznych, które w dłuższym okresie mogą prowadzić do depresji.

U kobiet problem niskiego libido wynika z czegoś innego..

Co jest najlepsze na wzrost libido u kobiet?

Aby móc odpowiedzieć na to pytanie, w pierwszej kolejności należy zrozumieć, skąd u kobiet bierze się problem niskiego popędy seksualnego. Jest to dysfunkcja seksualna, na którą cierpi ogromna liczba kobiet, jednak zdecydowana większość z nich nie zdaje sobie z tego sprawy. Tak jak wcześniej zostało to wspomniane, traktują to jako normalny stan rzeczy, doprowadzając tym samym do powolnego rozpadu ich relacji.

Problem niskiego libido może spotkać panie w każdym wieku, niezależnie od stanu cywilnego czy statusu społeczno-ekonomicznego. Aktywność seksualna u każdej osoby jest inna i nie ma żadnych wytycznych, które wskazywałyby na, to kiedy libido jest wystarczające, a kiedy nie.

Zazwyczaj o problemie obniżonego popędu seksualnego można mówić w momencie, kiedy do tej pory panie miały udane życie seksualne, ale nagle bez powodu, przestały wykazywać jakiekolwiek zainteresowanie seksem.

Spadek libido u kobiet jest procesem znacznie bardziej złożonym niż u mężczyzn. Za główną przyczynę uważa się rewolucję hormonalną, która występuje u pań najczęściej w przypadku ciąży, terapii hormonalnej czy w okresie menopauzy. Ponadto może wynikać z przemęczenia, zestresowania oraz z różnych infekcji.

Nie zawsze w takich przypadkach zmiana stylu życia okaże się skuteczna. Oczywiście panie mogą podjąć próbę zmiany stylu odżywiania czy zacząć ćwiczyć, jednak nie zawsze może okazać się to wystarczające. Nawet jak dołożą do tego odpowiednią ilość snu czy postawią na różnego rodzaju techniki relaksacyjne. To w dalszym ciągu może okazać się, zbyt mało skuteczne. Stąd panie powinny zainteresować się innymi metodami służącymi uporaniu się z ich dysfunkcją seksualną.

Najlepszą z nich, bez wątpienia są tabletki na wzrost libido dostępne bez recepty. Tabletki na obniżony popęd seksualny u kobiet, nie posiadają tak długiej tradycji, jak te, które przeznaczone są dla mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że są one mniej skuteczne, liczne badania wskazują, że charakteryzują się one tą samą skutecznością.

Głównym zadaniem preparatu jest zwiększenie ochoty na sex u pań. Suplementy diety, zawierają przede wszystkim ziołowe mieszanki, które powodują przekrwienie kobiecych narządów płciowych, powodując większą wrażliwość na bodźce i uczucie podniecenia.

Do ich produkcji zostały wykorzystane afrodyzjaki, które znane są ze swoich właściwości, już od wielu, wielu lat. Można do nich zaliczyć takie zioła jak imbir, rozmaryn, lukrecję czy żeń-szeń. Inne produkty o zbliżonych właściwościach to cytrusy oraz te, które zawierają witaminę B. W przypadku tabletek nie można też zapomnieć o argininie. Jest to niezbędny składnik, który ma zapewnić lepsze przekrwienie narządów rodnych u kobiet.

Co więcej, tabletki na libido dla pań dostępne bez recepty, są całkowicie bezpieczne! Ze względu na to, że zawierają w sobie tylko naturalne składniki, nie powodują one występowania żadnych skutków ubocznych, a ich skuteczność jest taka sama (albo i lepsza) jak w przypadku tabletek dostępnych na receptę.

Należy pamiętać, że nie zawsze kobiece wymówki świadczą o tym, że panie chcą wymigać się od seksu ze swoim partnerem. Bardzo często świadczą one o ich dysfunkcji seksualnej, której konsekwencją jest brak ochoty na seks. Stąd należy przede wszystkim rozmawiać, w celu weryfikacji tego, co się naprawdę dzieje. Jeżeli rzeczywiście wystąpi scenariusz, w którym kobieta ma niskie libido, nie powinna się ona tym przejmować, ponieważ na rynku dostępne są tabletki na libido, które odmienią ich życie na zawsze!

Źródło: erektoportal.pl