Mężczyzna musi być zadbany! Ale nie powinien przesadzać?

Wszyscy są zgodni, że mężczyzna ma wyglądać dobrze. Ma być elegancki, pewny siebie i robić dobre wrażenie. Czy mężczyzna może przesadzić w dbaniu o siebie?

Dbająca o siebie kobieta to żadne zaskoczenie. Fryzjer, kosmetyczka, różnorodne kosmetyki, które mają pomóc w utrzymaniu nienagannego wyglądu. Trudniej nam sobie wyobrazić w takiej roli mężczyzn. Niesłusznie. Każdy chce widzieć mężczyznę zadbanego. Często jednak mężczyźni, których interesują salony urody czy kosmetyki dla mężczyzn są postrzegani dość negatywnie. Dlaczego tak jest? Dlaczego mężczyzna dbający o siebie niekoniecznie dla wszystkich oznacza zadbamy. Dlaczego tak wielu osobom kojarzy się to z przesadą? Trzeba natychmiast porzucić takie myślenie.

Salony urody i kosmetyki również dla Niego!

Żyjemy w czasach, w których tak niewiele nas rusza czy dziwi. Dlatego tak niezrozumiałe jest, że jeszcze tylu mężczyzn musi uporać się z myślą, że dbanie o siebie jest również dla Niego, dla was! Mężczyźni to znakomici projektanci, fryzjerzy czy kosmetolodzy. Na platformie YouTube można znaleźć coraz więcej kanałów poświęconych modzie czy odpowiedniej rutynie kosmetycznej dla męskiej publiczność. W sieci pojawia się masa kosmetyków, w której „brzydsza” płeć może wybierać.

Żel pod prysznic 3w1?

Koniec z produktami 3w1, a może nawet 4w! Mydło, szampon, odżywka, żel do higieny intymnej w jednym pojemniczku? Umówmy się – to nie ma nic wspólnego z męskością nie są to też prawdziwe kosmetyki dla faceta. Twoje ciało domaga się czegoś więcej! Twoja półka w łazience musi się rozszerzyć. Wbrew powszechnemu przekonaniu i twoim barierom – kobiety chcą widzieć, że zależy Ci na swoim wyglądzie. Chcą mieć zadbanych i pewnych siebie partnerów. Tylko nie spędzaj na pielęgnacji zbyt dużo czasu przed wyjściem. Kobiety też potrafią bronić swojego terytorium.

Pielęgnacja szybka i skuteczna?

Można zadbać o siebie szybko, nie używając kosmetyków 3w1! Wystarczy zainteresować się naprawdę skutecznymi produktami. Gdzie takie znaleźć? Na stronie faceman.pl znajdziesz wszystko. Kosmetyki dla mężczyzn do brody i golenia, do ciała, włosów, twarzy, ale też kosmetyki do make-up’u! Tak, tak. Dobrze widzisz. Make-up również jest dla ciebie. Korektory, podkłady czy pudry nie są zarezerwowane tylko dla kobiet. W ofercie sklepu Face Man znajdziesz najlepsze, oryginalne kosmetyki z Włoch, Francji czy Stanów Zjednoczonych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Zainteresowany? Przekonaj się sam.