Najlepsze zabiegi SPA na lato

Letnie zabiegi SPA są okazją do gruntownego odpoczynku i metamorfozy. Zdumiewające efekty można uzyskać już po pierwszej wizycie w gabinecie.

Wraz z nadejściem ciepłych, wręcz upalnych dni coraz chętniej spędzamy czas poza czterema ścianami. Ściągamy coraz więcej warstw ubrań, odsłaniając swoje ciało. Zbliża się także sezon wakacyjny i wyczekiwany przez cały rok urlop. Nawet parodniowa przerwa od pracy czy szkoły będzie idealną okazją do zrelaksowania się oraz zadbania o swój umysł i ciało.

Weekend w SPA będzie doskonałym sposobem na naładowanie baterii i zrelaksowanie się. Codzienna pielęgnacja ciała to jedno, ale profesjonalne zabiegi SPA są okazją do gruntownego odpoczynku i metamorfozy. Zdumiewające efekty można uzyskać już po pierwszej wizycie w gabinecie. Do dyspozycji jest cała gama najróżniejszych zabiegów, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego. Sprawdź letnią ofertę zabiegów SPA w hotelu Uroczysko 7 Stawów – https://www.uroczysko7stawow.pl/spa.

Jakie zabiegi SPA będą najlepsze na lato?

Promieniowanie słoneczne jest czymś pożądanym i wspaniałym, niestety w nadmiarze może szkodzić. Intensywne promienie słońca mają negatywny wpływ na naszą skórę i odbierają jej piękno. Do przesuszania i utracenia blasku przyczynia się także przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Odwiedzając hotel SPA, warto zdecydować się na zabiegi nawilżające – szczególnie dla skóry szyi i dekoltu, które często są zaniedbywane podczas codziennej pielęgnacji.

Weekend SPA warto dobrze przemyśleć, aby już zawczasu dobrać dla siebie najlepsze zabiegi – takie które spełnią nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania. W ofercie hoteli SPA nie brakuje zarówno zabiegów poprawiających stan skóry i wygląd sylwetki, jak i pozwalających wypocząć.

Nie tylko masaż

Godny polecenia oprócz masażu klasycznego jest masaż wodny z wykorzystaniem konkretnych składników. Hydroterapia jest wybawieniem podczas upalnych dni. Dzięki niej skóra zyskuje na jędrności i jest lepiej ukrwiona. Latem często chodzimy boso, stopom także przydadzą się zabiegi. Idealny będzie peeling złuszczający martwy naskórek – szczególnie połączony z masażem. Stopy nie tylko będą wyglądać zdrowo i świeżo, ale zmniejszą się także obrzęki i zmęczenie, a skóra będzie wygładzona. Całe ciało łącznie ze skórą głowy zasługuje na peeling.

Nie można również zapomnieć o pielęgnacji dłoni latem, które są narażone na działanie wielu niekorzystnych czynników, które przyspieszają procesy ich starzenia się. Weekend w SPA to doskonała okazja do zafundowania dłoniom zabiegów w postaci olejowanych kąpieli, maseczek i manicure. Zrelaksować się pomogą kąpiele aromaterapeutyczne. Do pielęgnacji ciała idealnie sprawdzą się okłady na bazie najróżniejszych kompozycji ziołowych, kwiatowych i owocowych. Doskonale oczyszczona, nawilżona i wypoczęta skóra to gwarancja tego, że będziemy się wyglądać niezwykle atrakcyjnie podczas całego sezonu letniego. Jest to idealna opcja dla osób pragnących doskonale przygotować się do wyjścia na plażę.