Jaką biżuterię założyć do pracy, a jaką na wieczorowe wyjście?

Trendy biżuteryjne pojawiają się i znikają, ale wciąż istnieją pewne podstawowe wytyczne, które są ponadczasowe. Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest to, że bez względu na to, jak bardzo zachwyciła Cię biżuteria dostępna w miejscach, takich jak Kingy.pl – musisz zdawać sobie sprawę z tego, co jest uważane za odpowiedni outfit dla każdej sytuacji i według tego dobrać również biżuterię.

Biżuteria do pracy

Wybierając biżuterię do pracy, wybierz elementy, które:

  • nie rozpraszają uwagi,
  • nie hałasują.

Nadal możesz poprzez np. naszyjniki celebrytki złote pokazać swoją indywidualność, ale nie noś niczego, co mogłoby obrażać przełożonych lub klientów. W konserwatywnym biurze dobrze jest założyć maksymalnie kolczyki wkrętki, które pasują do Twojego stroju. W mniej konserwatywnym biurze możesz pozwolić sobie już na coś więcej, jak modne pierścionki srebrne, ale upewnij się, że nie utrudnią Ci pracy.

Biżuteria na wieczorne wyjście

Kiedy idziesz na imprezę w piątek wieczorem, możesz założyć prawie wszystko. Jeśli lubisz brzęczenie bransoletek i oślepiające swoim blaskiem kolczyki motyle – śmiało, załóż je! Nadszedł czas, aby to zrobić. Nie zapominaj jednak, że zbyt wiele biżuterii może odciągnąć uwagę od Ciebie, nie pozwól więc, by wybrane akcesoria przyćmiły Twoją wspaniałą osobowość.

Dobieranie biżuterii – wskazówki dodatkowe

Jeszcze do niedawna było naprawdę wiele nieformalnych zasad etykiety dotyczących biżuterii, jednak wiele z tych starych wytycznych zanikło i przekształciło się w coś, co możemy łatwo zapamiętać i wykorzystać swoją wiedzę podczas zakupów w tak świetnie wyposażonych miejscach, jak https://kingy.pl/, czyli Kingy.pl- sklep internetowy z biżuterią. Np. stara zasada dotycząca mieszania metali jest już nieaktualna. Teraz możesz nosić dowolną kombinację złota, srebra, cyny, miedzi i dowolnych innych metali, które tyko Ci się podobają!

Podobnie, dawno, dawno temu niedopuszczalne było łącznie prawdziwych kamieni szlachetnych ze sztucznymi, ale teraz możesz to robić bez krępacji!