Jak znaleźć ponadczasowy styl ubioru?

Moda ciągle się zmienia, jednak są takie elementy ubioru, które nigdy z niej nie wychodzą. Ponadczasowe stylizacje powinny być obowiązkową pozycją w garderobie damskiej i męskiej. Wybierając klasyczne elementy ubioru, nie trzeba w nowym sezonie wymieniać zawartości całej szafy.

Uwielbiane przez wszystkich trampki, uniwersalna mała czarna, klasyczne rurki – te rzeczy nie tracą na popularności. Tworzone na ich podstawie stylizacje noszą wszyscy, począwszy od nastolatków po gwiazdy największego formatu.

Ubiór ponadczasowy, czyli jaki?

Ludzie uwielbiają kupować odzież, która na stałe wpisuje się w ramy zmieniającej się mody. Sklepy, takie jak Convers sklep z trampkami mogą co roku pochwalić się ogromną popularnością ich produktów. Podobnie prezentuje się sprzedaż szpilek czy dżinsów – te elementy po prostu zawsze wyglądają świetnie i łatwo z nich stworzyć modne stylizacje. Dlaczego warto wybierać taki ubiór? Nie sztuką jest kupować co sezon drogie ubrania, lecz wybierać zestawienia, które zachwycają za każdym razem.

Ponadczasowe elementy garderoby

W co się ubrać bez względu na panującą modę? Oto propozycje garderoby, które będą zawsze idealną bazą do efektownych stylizacji:

  • Trampki/tenisówki – wygoda, uniwersalność, oryginalne wykończenie to tylko niektóre cechy, dzięki którym każdego roku noszą je miliony osób. Ich ogromnym atutem jest fakt, że pasują nawet do eleganckiego ubioru.
  • Rurki – dżinsy nigdy nie wychodzą z mody, zmienia się tylko ich krój. Klasyczne, dopasowane rurki są podstawą modnych zestawień praktycznie w każdym sezonie.
  • Mała czarna – prosta, klasyczna sukienka w czarnym kolorze zawsze sprawdza się w wielu sytuacjach. Jeśli okazja jest wyjątkowa – mała czarna to wybór niezawodny, który zawsze robi dobre wrażenie.
  • Szpilki – atrybut każdej kobiety, który nie traci na popularności. Proste fasony w uniwersalnym kolorze beżu i czerni nadają każdej stylizacji o eleganckim charakterze.
  • Ramoneska – kurtka z ponadczasowym fasonem. Można ubierać ją do wszystkiego – stylizacji sportowych, rockowych i eleganckich.
  • Baletki – ich największym atutem jest wygoda i prosty wygląd, przez co stają się uniwersalnym dodatkiem, modnym w każdym sezonie.
  • Marynarka – jest stale na czasie, zmienia się tylko jej sposób użycia. Nie jest jedynie domeną eleganckiego ubioru. Marynarka użyta w luźnej stylizacji dodaje jej bardziej stylowego wymiaru.

Wybierając ponadczasową stylizację, warto pamiętać także o kolorach. Zawsze w modzie będzie połączenie czerni i bieli. Świetną bazą są też ubrania w neutralnym beżu czy szarości.