Jak flirtować? Porady dla kobiet

Jesteś singielką i bezskutecznie szukasz mężczyzny swojego życia? Może jesteś nieśmiała i kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać?

Jesteś singielką i bezskutecznie szukasz mężczyzny swojego życia? Może jesteś nieśmiała i kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać? Jak się okazuje – sprawa jest niezwykle proste i dosłownie każda z kobiet może stać się mistrzynią filtru. Jeżeli jesteś zainteresowana płcią przeciwną i chcesz dowiedzieć się jak skutecznie flirtować – te porady są jak najbardziej dla Ciebie! Zapraszamy do artykułu.

Co działa na mężczyzn?

Najpierw powinnaś przede wszystkim dowiedzieć się, co tak naprawdę działa na mężczyzn. Liczy się tutaj przede wszystkim wyobraźnia. To właśnie wyobraźnia mężczyzn działa na nich najbardziej pociągająco.

Stosuj kokieteryjne gesty. Możesz odrzucać włosy z twarzy, zakołysać biodrami czy delikatnie pogładzić swoje ramię. To naprawdę działa na mężczyzn! Poza tym przekomarzanie ma jak najbardziej skuteczny wpływ. Bądź zmiennie zalotna i niedostępna. To doprowadzi faceta do szaleństwa i sprawi, że będziesz dla niego intrygująca. A co za tym idzie z pewnością skupi on na Tobie swoją uwagę. Pamiętaj o seksownym stroju, który rozbudzi męską wyobraźnię. Stosuj głęboki dekolt, przezroczyste bluzki i przede wszystkim odkrywaj swoje ciało! Stosuj naturalny makijaż, który nie będzie przesadnie wyzywający. Jak najbardziej usta mogą być czerwone. Wiadomo, że odpowiedni zapach to największy afrodyzjak. Ładnie pachnąc nie opędzisz się od mężczyzn. Kup coś markowego i pięknie pachnącego, a Twój flirt będzie niezwykle skuteczny. Poza tym pamiętaj o pozytywnym nastroju. Nikt nie będzie chciał flirtować ze smutasem, dlatego uśmiech to podstawa.

Najważniejsze zasady flirtu

Jeżeli okazało się, że mężczyzna okazał się zbytnio uporczywy, nie krępuj się w życzliwi sposób powiedzieć, że nic z tego nie będzie. Musisz być pewna swego i niedostępna i przede wszystkim okazać mężczyźnie, że nie jesteś zainteresowana. Podczas prób flirtu okazuje się, że natrętni adoratorzy to wcale nie taka rzadkość. Dlatego musisz wyćwiczyć w sobie stanowczość i zdecydowanie. Nie chcesz chyba spędzać całego wieczoru w klubie z nieprzyjemnym gościem?

Poza tym pamiętaj, że istnieje coś takiego jak smsy i portale społecznościowe. Jeżeli nie jesteś z tego miasta, albo okazało się, że obydwoje mieszkanie na dwóch różnych końcach polski – nie musisz tracić z nim kontaktu, jeżeli naprawdę do siebie pasujecie. Związki na odległość to jak najbardziej realna rzecz, dlatego nie trzeba od razu rezygnować ze znajomości! Liczą się chęci i zaangażowanie. W końcu przyjdzie ten moment, gdy ponownie się spotkacie. A co po flircie? Może taki wibrator dopochowowy da Ci na to odpowiedź.

Przede wszystkim pamiętaj o tym, aby nie opowiadać o swoich przygodach flirtowych swojemu aktualnemu partnerowi. Postaw się na jego miejscu i wyobraź sobie to, że takie coś może naprawdę go zranić! Dlatego ugryź się w język i zostaw niektóre rzeczy dla siebie. Tak będzie po prostu najlepiej!

Jak widać sztuka skutecznego flirtu jak najbardziej nie jest trudna i można się tego po prostu nauczyć. Wystarczy trochę odwagi i praktyka – bez tego niestety się nie obejdzie.