Odzież i tekstylia w najlepszym wydaniu

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAH1RPW/DIBDdK/U/WMxBBePPjq3UuVuHqgOGc4JCTAQ4VRTlvxeMrTJU3e69xz3u3d0eH4oCDdwpgZ6LW0QBK61n5y33ykyBJruVB6m8sYrrSEbuvijIee5nBy5arJTgHvbhbSLX/u2fz4SLTVjE0BEk9A7mrAHtMsXNQ1Q+zAkmtPH33T8mL8Bnf3164+4QI/xh9qqNP6hp/+uXiq8tK9/DJK5LoiypBQ08JV1DoJHSUQ6DwCWtB1w1fY+HVhIsCKUtYz2UTbP8kqzR8duDPeW7uigJJsN8lspka7sYwXVsYNkkZ6tEnP+3LQQCm58g3NCcMmIyfpkcpYUgGW4UIWW07eqaUcJYV4eSoO2uRhyVzGdNpz6oINlrxiu5ODVlVXZEYtYPLa66CnA3NmOoyorXBMpRjmEX9x9nxaiBdwIAAA==

Materiały o różnych właściwościach, splotach, kolorach i wzorach otaczają nas zewsząd. Ubrania to nasza druga skóra. Tkaniny towarzyszą nam niemal na każdym kroku – w domu i w przestrzeni publicznej. Wiele akcesoriów wykonanych jest z tkanin – grubszych i cieńszych, mocnych i delikatnych, wykazujących się różnym stopniem elastyczności itd. Niektóre ich cechy są właściwe tylko im, inne natomiast – uniwersalne. Od dobrej jakości tekstyliów oczekujemy m.in. tego, że będą one trwałe – co ma bezpośrednie przełożenie na estetykę ubrań i innych produktów – np. pościeli, poduszek dekoracyjnych i wielu innych akcesoriów.

Estetyczna trwałość

Estetyka i trwałość to dwie kluczowe cechy, które powinny charakteryzować produkty z działu “tekstylia”. Nasze wymagania wobec odzieży i wielu innych artykułów, takich jak: bielizna pościelowa, koce, obrusy, serwety i wiele innych produktów, są coraz wyższe.

O ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu problemem w Polsce był brak m.in. tekstyliów – o tyle dziś odczuwamy często inny brak – w sferze jakości. Nie narzekamy już na to, że nie można kupić np. odzieży, jednak poziom jej wykonania pozostawia często wiele do życzenia.

Niezależnie od tego, czy zaopatrujemy się w sklepach stacjonarnych, czy internetowych – tkaniny, z których wykonane są ubrania i domowe tekstylia, nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Czasem wystarczy kilka prań, aby wyraziste kolory spełzły i ujawniła się kiepska jakość szycia. Na pewno nie o to chodzi w zakupach, które by nas satysfakcjonowały.

Trudno się zatem dziwić, że coraz częściej zwracamy uwagę na to, z jakiej tkaniny wykonana jest dana rzecz i jaki jest jej szczegółowy skład. Posiadając te informacje, będziemy wiedzieli czego się spodziewać po produkcie, który nabywamy.

Wysoki standard tkaniny – to odzież i akcesoria najwyższej jakości, które nie okażą się jedynie zakupem sezonowym.

Stylowa jakość

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku tkanin nie warto iść na kompromis z jakością. Prowadząc zakład dziewiarski czy też sklep odzieżowy albo z tekstyliami – powinno się zwracać uwagę na to, aby asortyment nie był kojarzony z niską jakością, co nie jest nigdy dobrą rekomendacją dla firmy.

Wysoki standard tkanin, nie zawsze musi automatycznie oznaczać najwyższych cen. Aby się o tym przekonać, warto korzystać z ofert tych producentów, którzy mają doskonałe rozeznanie co do nowości technologicznych w branży tekstyliów, ale oferują również tkaniny cieszące się od lat uznaniem – właśnie ze względu na swoją niepodważalną jakość i uniwersalność.

Dresówka.pl to jeden z tych branżowych adresów, które warto znać. To hurtownia, a od 2006 r. również producent najlepszej jakości tkanin. Uwagę zwraca m.in. jej autorski projekt, czyli tkanina PE260, któr wyróżnia się in plus na tle wszystkich pozostałych wzorów.

Tkaninę tę można nazwać dresówką idealną – dzianina ta łączy najlepsze cechy wcześniej proponowanych tkanin – PE240 oraz E300. Pierwsza wykonana jest z przędzy cieńszej i gładszej, druga – z przędzy charakteryzującej tkaniny grubsze i bardziej “mięsiste” w strukturze, które są trwałe, jednak nie są najlepszą bazą do drukowania wzorów.

Wierzch dzianiny PE260 wykonano z przędzy cieńszej, spód – z grubszej. Dzięki temu osiągnięto optymalny efekt – trwałości, delikatności, miękkości, elastyczności i bardzo dobrych właściwości w zakresie drukowania i trwałości kolorów.

Dresówka.pl oferuje wiele kolekcji tkanin – nadających się do produkcji różnych artykułów tekstylnych. Uwagę zwracają zarówno wzory klasyczne, dziecięce, jak i zgodne z najnowszymi trendami mody.

fot. materiały prasowe