Charakterystyka dobrego seksu

Czy dobry seks wpływa na udane życie w pracy? Oraz co wydziela się podczas seksu..? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tym artykule.

Czym charakteryzuje się dobry seks?

Dobry seks jest marzeniem każdej osoby. Chwila, podczas której można się zatracić i uzyskać seksualne spełnienie, bez wątpienia jest chwilą, dla której warto żyć. Bez znaczenia kto jest jakiej płci oraz ile ma lat, każdy podczas stosunku ma jeden cel.. Oczywiście istnieje szereg różnych sposobów, które przyniosą każdemu odpowiednią satysfakcję ze stosunku.

Pragnienie doświadczania przez ludzi dobrego seksu wynika z ich natury. Ogromna ilość badań wykazała, że spełnienie seksualne ludzie stawiają na takim samym poziomie jak potrzebę jedzenia czy picia. I jest to prawda. Nikt nie zaprzeczy, że seks bazujący na nieziemskich doznaniach przyjemności, fizyczności i rozkoszy nie jest im obojętny.

Wręcz przeciwnie oddziałuje na samopoczucie i funkcjonowanie każdego! Każdemu znane są żarty mówiące o tym, że jak kobieta nie jest zaspokojona seksualnie, to zaczyna warczeć. I jest to prawda, chodzi przecież o uwolnienie emocji oraz napięcia, które towarzyszą każdemu na co dzień.

Każdy, kto ma udane życie seksualne, bez wątpienia jest bardziej wydajny w pracy, a także szczęśliwszy. Dobry seks nie tylko wpływa pozytywnie na nastrój każdego, ale też wpływa na wzmocnienie organizmu w sposób wyjątkowy, z tego względu, że podczas niego wydziela się hormon DHEA. Hormon ten jest odpowiedzialny za wzrost długości ludzkiego życia.

W przypadku kobiet dobry numerek przyczynia się również do złagodzenia objawów drugiego cyklu miesiączkowego oraz powoduje, że skóra staje się bardziej elastyczna, a włosy bardziej lśniące. Nie da się więc zaprzeczyć, że seks to zdrowie! Pod warunkiem oczywiście, że jest on udany.

A więc co w rzeczywistości oznacza tak naprawdę ”udany seks”?

Na to pytanie, nie ma chyba jednej odpowiedzi, ponieważ każdy człowiek jest inny i każdy pragnie oraz potrzebuje czegoś innego. Jednak istnieją pewne składowe części, które dla każdego stanowią podstawę udanego seksu. Przede wszystkim o satysfakcjonującym stosunku można mówić wtedy, gdy dostarcza on przyjemność obojgu partnerom i jest wzbogacony o pożądane przez nich uczucia.

Tak jak do tanga trzeba dwojga, tak do seksu również.. potrzeba dwojga. Seks może być tylko i wyłącznie wtedy udany, kiedy dwoje ludzi rezygnuje ze swoich egoistycznych potrzeb i jest otwarta nawzajem na swoje potrzeby. A więc wtedy kiedy partner potrafi dać przyjemność swojej partnerce i na odwrót.

Oczywiście nie zawsze jest to łatwe, panowie bardzo często marzą o seksie oralnym (którego panie nie zawsze są fankami), a panie z kolei chcą wielkiego członka, który zapewni im długi czas penetracji. Każdy człowiek ma swoje fantazje, jednak nawet jak nie zostaną one spełnione, nie będzie to oznaczać, że seks w dalszym ciągu nie może być zadowalający.

Artykuł ten ma na celu przedstawienie najlepszych sekretów udanego seksu, został on zainspirowany wpisem z erektoportal, który stał się podstawą do jego powstania.

Jakie są najlepsze tajniki dobrego seksu?

Zapewne każda z pań zgodzi się, że dla nich nie tylko jakość stosunku ma znaczenie, ale także jego odpowiednia długość. Obecnie kobiety stają się coraz bardziej wymagające, a seks przestał już dla nich dawno być obowiązkiem, który powinny pełnić wobec swojego męża. Bardzo często stawiają na swoje potrzeby i chęć sprawienia, aby to właśnie im było dobrze.

Niestety nie jest to możliwe, gdy mają do czynienia z krótkodystansowcami. Zazwyczaj kobiety potrzebują więcej czasu, aby móc uzyskać miłosne uniesienie niż panowie. U pań sprawa jest bardziej skomplikowana. Dużą rolę odgrywa gra wstępna, która już dla niektórych panów może skończyć się przedwczesnym finałem. Zapewne nie jest ciężko uwierzyć, że nie ma gorszego scenariusza łóżkowego, zarówno dla panów, jak i pań.

Oczywiście, o ile to sytuacja jednorazowa, kobiety wykażą się zrozumieniem. Znacznie gorzej jest w momencie, gdy sytuacja powtarza się na okrągło. Wówczas panie nie wytrzymają i zaczną szukać doznań gdzieś indziej. Nie oznacza to jednak, że życie seksualne krótkodystansowców skazane jest na porażkę. Wystarczy, że zaakceptują oni swój problem i zaczną szukać rozwiązania. Współczesna medycyna oferuje mnóstwo leków, które mają zapobiec przedwczesnym wytryskom u mężczyzn.

Kolejnym sukcesem do udanego seksu jest wzajemna świadomość kochanków. I to zapewne dla wielu osób wyda się szokujące, ale warto postawić na rozmowę. Jest ona niezbędna, aby w sposób jasny wyjaśnić oczekiwania i potrzeby podczas stosunku między partnerami. Nie ma nic złego, aby poprzez rozmowę dowiedzieć się, co partnerka lubi najbardziej. Oczywiście można to robić także metodą prób i błędów, ale w przypadku, gdy błędów będzie za dużo, kobieta może tego nie wytrzymać.

Podczas rozmowy, najważniejszym jest, aby być szczerym. Bez sensu udawać kogoś innego. Nie ma sensu kreować się na gwiazdę porno czy dostosowywać się do coraz bardziej zakręconych pozycji seksualnych, jeżeli ktokolwiek ze związku nie czuje się w tym komfortowo. Druga osoba od razu to zauważy i również nie będzie się czuła swobodnie w zaistniałej sytuacji.

Eksperymenty są fajne i mogą stanowić świetne rozwiązanie na udany seks. Należy pamiętać tylko o tym, aby każda osoba z pary miała ochotę na taki eksperyment, w przeciwnym razie z góry wiadomo, że będzie on skazany na porażkę.

Szalony seks, to udany seks!

Jak najbardziej! Jeżeli do tej pory między partnerami dochodziło do nudnego, standardowego seksu w sypialni, najwyższy czas podgrzać atmosferę. Nie ma nic złego w pozycji na misjonarza czy klasycznego seksu w łóżku. Jednak jeśli stanie się to rutyną, życie seksualne pary może zostać skazane na porażkę. Nie ma nic gorszego dla pary niż rutyna w sypialni!

Przede wszystkim dlatego, że nie wiąże się z nią żaden element podniecenia. Kobiety wiedzą, że zbliża się moment pójścia spać, więc idą myć zęby, kładą się i rozpoczynają standardowo igraszki ze swoim partnerem. Zero elementu zaskoczenia, dzień w dzień to samo. Jak w takim przypadku seks może być udany?

Seks kocha emocje, seks kocha spontaniczność i seks kocha narastające napięcie między partnerami. Pary, które wpuściły do swojej sypialni rutynę, powinny za wszelką cenę jak najszybciej się jej pozbyć! Jest to znacznie łatwiejsze, niż się wydaje.

Wystarczy postawić na element zaskoczenia. Panowie, zamiast czekać w łóżku jak co noc, aż ich partnerka skończy wieczorną toaletę, w celu rozpoczęcia nocnych igraszek, po prostu powinni ją zaskoczyć. W praktyce każda pora na seks jest dobra, więc czemu za każdym razem wybierać tą samą.

To również tyczy się kobiet, one też jak najbardziej mogą zainicjować wspólne igraszki, nie zawsze ta rola powinna należeć do panów, to również jest pewnego rodzaju rutyna. Stąd panie od czasu do czasu same powinny zaskoczyć swoich partnerów jakąś ciekawą propozycją.

Udany seks to spontaniczny seks, nieważne o jakiej porze i nieważne gdzie. Ważne, aby każda osoba wykazała w danym momencie na niego ochotę i przystała dobrowolnie na propozycję. Reszta potoczy się sama, a miłosne uniesienie będzie niesamowite!

Źródło: https://erektoportal.pl/dobry-seks/