7 rzeczy niezbędnych na kempingu według faceta

Mężczyźni postrzegają wyprawy zupełnie inaczej niż kobiety. Kończy się to zazwyczaj tym, że podczas pakowania na wyjazd mężczyzna i kobieta myślą o zabraniu odmiennych rzeczy. Ma to jednak swoje dobre strony – to uzupełnianie się gwarantuje, że podczas podróży faktycznie niczego nie zabraknie.

Agregat prądotwórczy

To zdecydowanie jedna z rzeczy, o której w pierwszej kolejności pomyśli mężczyzna. Agregat prądotwórczy może się okazać niezbędny, zwłaszcza w przyczepie kempingowej. Można go bez problemu wstawić w szafki kempingowe.

Przedłużacze i ładowarki

Na kempingu nie obędzie się ani bez ładowarek, ani bez przedłużaczy. Ładowarki będą niezbędne by naładować drobny sprzęt elektroniczny (telefony, laptopy) natomiast przedłużacz może się przydać do przenośnego radia czy małego telewizora. Przedłużacze i ładowarki można włożyć w szafki kempingowe by mieć pewność, że się nie zagubią.

Koce i śpiwory

Podczas gdy kobiety raczej pomyślą o materacu i poduszkach, mężczyźni raczej będą chcieli spakować koce (które zajmują mniej miejsca). Będzie to według nich bardziej praktyczne, zwłaszcza, że ochroni przed ewentualnym zimnem (w przeciwieństwie do materaca). Śpiwory sprawdzą się z kolei na kempingu pod namiotem.

Scyzoryk wielofunkcyjny

To coś, co wielu mężczyzn nosi ze sobą bez względu na to, czy akurat wybierają się w dłuższą podróż, czy może po prostu chcą urządzić niewielki biwak. Scyzoryk wielofunkcyjny przyda się w wielu sytuacjach i z powodzeniem zastąpi przede wszystkim nóż.

Latarka

Kolejna rzecz, która może kojarzyć się z przestarzałym gadżetem, którego nikt już nie zabiera w podróż. Tymczasem latarka jest mniej zawodna niż telefon, a podczas wyprawy nierzadko może zdarzyć się tak, że podróżujący będą chcieli wybrać się na nocny spacer.

Szafki kempingowe: nieoczywisty wybór

Co można jeszcze zabrać na kemping? Otóż…szafki kempingowe. Oczywiście to opcja dla tych, którzy na kemping wybierają się przyczepą kempingową. Szafki kempingowe pozwolą pomieścić więcej rzeczy, a przede wszystkim – sensownie je rozdzielić i poukładać.