Wibrator Lovense Lush – chcesz zintensyfikować swoje doznania?

Kiedy myślicie już, że na rynku gadżetów erotycznych widzieliście już wszystko, znowu pojawia się produkt, który całkowicie Was zaskakuje. I tak z pewnością będzie tym razem, gdyż chcieliśmy zaprezentować Wam wibrator, który umożliwia dawanie i odbieranie przyjemności na odległość. Nie wierzycie? Czytajcie dalej, a zobaczycie, jakie funkcjonalności oferuje nowy wibrator Lovense Lush.

Sprawiajcie sobie przyjemność niezależnie od odległości

Lovense Lush to produkt bardzo niepozorny. Ma niewielkie rozmiary, piękny, intensywnie różowy kolor i nic niesugerujący kształt. Osoba, która weźmie go w ręce i nie zna jego przeznaczenia, nawet nie domyśli się do czego on służy. To niezwykła zaleta tego produktu. W przeciwieństwie do innych wibratorów Lovense Lush trafi w gusta również tych osób, które lubią luksusowe gadżety erotyczne i zależy im na ich dyskrecji.

Piękny wygląd i opływowe kształty urządzenia to jednak nie jedyne zalety Lovense Lush. Najbardziej charakterystyczną jego cechą jest możliwość dawania przyjemności partnerowi nawet wtedy, gdy nie znajdujemy się tuż obok niego. Wibrator posiada wbudowany moduł bluetooth, który umożliwia sterowanie urządzeniem za pośrednictwem pilota lub aplikacji w przestrzeni do 9 m. Gdy chcecie wprowadzić nieco urozmaicenia do swojej gry wstępnej (daj swojemu partnerowi pilot i niech patrzy, jaką rozkosz sprawia Ci zupełnie bez wysiłku), czy jeden z partnerów jest zajęty innymi sprawami, urządzenie będzie idealne do budowania seksualnego napięcia i podnoszenia temperatury między Wami.

Prawdziwe zalety Lovense Lush będziecie mieli możliwość docenić, gdy rozstaniecie się na odległość większą niż 9 m. Urządzenie może być kontrolowane również poza tą odległością przy pomocy WiFi. Tutaj ograniczeniem do jego zasięgu stanowi jedynie dostęp internetu. Możecie wchodzić w seksualne interakcje ze swoim partnerem i kontynuować erotyczne zabawy, nawet jeśli będziecie się znajdować na przeciwnych krańcach globu.

Cichy i dyskretny

Możliwości zastosowania urządzenia na powyższych się nie kończą. Swoją zabawę możecie bowiem kontynuować również poza tym. Weźcie go ze sobą na spacer lub romantyczną kolację. Nie musicie się obawiać. Nikt nie usłyszy „podejrzanych” wibracji. Są one niezwykle ciche, mimo że wibrator uznawany jest za jeden z najsilniejszych na świecie. Oczywiście intensywność wibracji możecie dostosować do swoich potrzeb. Bez problemu Lovense Lush mogą używać zarówno osoby, które dopiero zaczynają przygodę z gadżetami erotycznymi, jak i te, które poszukują nowych doznań.

Program urządzenia możesz wykonać samodzielnie lub ściągnąć go z sieci (dostępnych jest ich całkiem sporo). Co więcej, Lush możesz sterować przy pomocy muzyki lub połączenia z mikrofonem telefonu. Wibracje mogą naśladować dźwięki.

Lovense Lush wyprodukowany jest z medycznej klasy silikonu. Co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Nie zawiera ftalenów i innych substancji toksycznych. Może być używany razem z lubrykantami na bazie silikonu.