Typy wibratorów dla pań

kobieta-trzyma-w-reku-wibrator

Wibratory to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych gadżetów, często wybierane na początek przygody z zabawkami erotycznymi. Przeznaczone mogą być zarówno do samotnej masturbacji, jak i stanowią dobry sposób na urozmaicenie stosunku seksualnego. Na rynku obecnie znajduje się wiele wibratorów o różnych kształtach, wielkościach oraz funkcjach, które dają szansę na niespotykane dotąd doznania. Jakie istnieją rodzaje wibratorów dla pań? Podpowiadamy.

Wibratory klasyczne

Wibratory klasyczne inaczej nazywane waginalnymi w głównej mierze przeznaczone są do penetracji, ale również świetnie sprawdzą się do masażu innych stref erogennych, takich jak łechtaczka czy piersi. Zazwyczaj mają wydłużony kształt i mogą występować w formie prostych oraz delikatnie wygiętych z lekko zakrzywionymi końcówkami. Wibratory dla pań w zależności od modelu wyposażone są w kilka trybów wibracji, dzięki czemu ich intensywność może zostać regulowana dowolnie do potrzeb. Niektóre klasyczne wibratory występują także w formie przypominającej języczek, który po uruchomieniu wibracji trzęsie się i obraca, zapewniając jednocześnie niezapomniane doznania erotyczne.

Masażery łechtaczki

Masażery łechtaczki to dobra propozycja dla kobiet uwielbiających orgazmy osiągane przez stymulowanie tych okolic. Występują w różnych formach i kolorach, a wyprofilowane są w taki sposób, aby można je było wygodnie ułożyć w dłoni i swobodnie stymulować łechtaczkę. Masażery najczęściej zbudowane są na kształt mikrofonu z ruchomą, kulistą główką, ale można również spotkać masażery łechtaczki z trzema różnymi końcówkami wyposażonymi w aż 20 trybów wibracji, co z pewnością zagwarantuje niepowtarzalne i głębokie orgazmy. 

Do stymulacji łechtaczki często używane są także wibratory nazywane króliczkami, które kształtem przypominają uszy królika. Króliczki posiadają jedną końcówkę przeznaczoną do penetracji oraz drugą, która umożliwia pobudzanie łechtaczki. Wibratory typu króliczki mogą posiadać 36 trybów wibracji oraz 8 rodzajów ruchów rotacyjno-oscylacyjnych, które zgodnie z własnymi potrzebami można dowolnie dopasowywać.

Wibratory ze stymulacją punktu G

Punkt G, czyli jeden z najbardziej delikatnych i wrażliwych na różnego rodzaju bodźce punktów w ciele kobiety znajduje się na przedniej ściance pochwy kilka cm za jej wejściem. Dlatego też wibratory ze stymulacją punktu G znajdujące się w ofercie sklepów z akcesoriami erotycznymi takich jak Alejafantazji.pl charakteryzują się specyficznym zagięciem główki, która zapewnia idealne dotarcie do wrażliwego punktu G, a tym samym za pomocą wibracji, jego intensywną stymulację. Dodatkowym urozmaiceniem może być wybór wibratorów wyposażonych w stymulator łechtaczki, co bez wątpienia dostarczy niezwykle silnych i podwójnych orgazmów każdej kobiecie.

Mini wibratory

Mini wibratory przede wszystkim przeznaczone są do stymulacji łechtaczki, ale również dobrze sprawdzają się do pobudzania innych kobiecych stref erogennych. Tego typu zabawki nie przekraczają 10 cm długości, dzięki czemu stanowią doskonały kieszonkowy gadżet erotyczny nadający się do podróży. Co więcej, niektóre mini wibratory występują w wersji z dodatkową stymulacją punktu G, a także w wersji wodoodpornej umożliwiającej niezapomniane mokre zabawy i namiętne doznania seksualne.