Speed dating szansą na poznanie prawdziwej miłości

Jeśli do tej pory nie poznałaś/eś swojej drugiej połówki, a no co dzień nie masz zbyt wiele czasu na spotkanie miłości życia to speed dating jest właśnie dla Ciebie. W trakcie szybkich randek będziesz mieć możliwość zawarcia nowych znajomości, które być może zaowocują związkiem na całe życie.

Czym są szybkie randki?

Speed dating jest nowoczesną formą zawierania kontaktów międzyludzkich podczas zorganizowanych, kilkuminutowych randek. Szybkie randki są doskonałą okazją do poznania kogoś ciekawego i interesującego.

Na jakich zasadach odbywają się spotkania w ramach szybkiego randkowania?

Grupa uczestników liczy kilkadziesiąt osób. Całe spotkanie trwa około 2 godzin. Podczas krótkich, 5-8 minutowych randek każdy Pan ma okazję rozmowy z każdą z Pań i na odwrót. Koniec konwersacji zwykle jest zasygnalizowany dźwiękiem dzwonka organizatora. Następnie randkowicze zaznaczają na kartach do głosowania osoby, z którymi chcieliby nawiązać kontakt. Wzajemne zagłosowanie na siebie skutkuje wymianą kontaktów. Czyż to nie cudowna i szybka metoda na poznanie ciekawych ludzi o różnych zainteresowaniach?

Szybkie randki nowym trendem wśród singli z dużych miast

Single z dużych miast cierpią często na brak czasu i brak możliwości poznania nowych osób, szukających miłości. Są zabiegani, zapracowani, albo pochłonięci nauką. Zdaje się, jednak że w ostatnim czasie dzięki możliwościom jakie daje speed dating obserwuje się większe zainteresowanie randkowaniem i poszukiwaniem miłości przez singli. A to dlatego, że szybkie randki mają szereg zalet m.in:

– umożliwiają spotkanie miłości życia,

– pozwalają cieszyć się nastrojową i intymną atmosferą podczas spotkań w przytulnych miejscach, z dala od hałaśliwych klubów, która sprzyja zawieraniu nowych, miłosnych kontaktów,

– umożliwiają ćwiczenie zdolności komunikacyjnych i pokonanie nieśmiałości,

– są okazją do świetnej zabawy i spróbowania czegoś nowego.

Jeśli zastanawiasz się nad skutecznym sposobem poznania nowego partnera, daj sobie szansę i zapisz się na imprezę organizowaną w Twoim mieście.