Pomysł na prezent dla zabieganych rodziców — hotel bez dzieci

pomysl-na-prezent-dla-zabieganych-rodzicow-hotel-bez-dzieci

Dzieci to wielki skarb, ale też niemały obowiązek. Chociaż niewielu rodziców mówi o tym wprost, większość z nich marzy o choćby dwóch dniach odpoczynku bez swoich ukochanych szkrabów. Jeśli szukasz idealnego prezentu dla pary, która na co dzień mierzy się z wyzwaniami rodzicielstwa, weź pod uwagę zakup vouchera na pobyt w hotelu bez dzieci.

Wypoczynek w hotelu bez dzieci

O tym, jak wiele wyzwań staje przed rodzicami każdego dnia, nie dowiesz się ze zdjęć w mediach społecznościowych. Opieka nad dziećmi i ich wychowanie to olbrzymia praca, od której czasem trzeba odpocząć. Chcesz sprawić idealny prezent bliskiej ci parze rodziców? Weekend w hotelu bez dzieci będzie strzałem w dziesiątkę. Twoi przyjaciele będą mogli wreszcie nacieszyć się ciszą, spokojem, brakiem jakichkolwiek obowiązków, a przede wszystkim nielimitowanym, wygodnym snem.

Taki prezent wymaga oczywiście doskonałej logistyki. Po pierwsze, zastanów się, czy twoi przyjaciele będą mieli możliwość zostawić swoje pociechy np. z dziadkami. Jeżeli nie, postaraj się o opiekunkę lub – jeśli czujesz się na siłach – zajmij się dziećmi samodzielnie. Po drugie, uważnie wybierz hotel. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

Jaki hotel wybrać na romantyczny weekend we dwoje?

Miejsce, do którego wyślesz na weekend swoich zabieganych przyjaciół, powinno zapewniać im idealne warunki do szybkiej regeneracji. Miłośnicy gór na pewno docenią pobyt w Hotelu Eco Tarty w Kościelisku. Komfortowy pokój z widokiem na Giewont, obfite śniadanie ze świeżych, lokalnych składników, bliskość pięknych tras spacerowych i dostęp do strefy SPA… to tylko niektóre zalety wspomnianej lokalizacji. Kameralny hotel położony na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego to miejsce prowadzone w duchu slow-life, zapewniające gościom ciszę i spokój – idealne warunki do odpoczynku. Obecnie jest to jedyny hotel w Kościelisku; stanowi świetną alternatywę dla noclegów w Zakopanem, gdzie odwiedzający muszą liczyć się z obecnością wielu innych, często głośnych turystów.

Na stronie internetowej hotelu znajdziesz kilka przykładowych ofert voucherów upominkowych oraz oferty pakietowe. Każdy z voucherów różni się zakresem atrakcji i udogodnień, jednak każdy obejmuje noclegi ze śniadaniem i miłe dodatki (np. bukiet kwiatów, kosz słodyczy, bilety do Term Chochołowskich). Ciekawą propozycją, przygotowaną z myślą o parach, jest Romantyczny weekend w górach. Chcesz skomponować własny program pobytu dla swoich znajomych? Zadzwoń do hotelu i porozmawiaj o możliwości wprowadzenia modyfikacji w gotowych pakietach.