Pierścionki zaręczynowe znanych celebrytek

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowy element w kolekcji biżuterii każdej kobiety. Powinien odpowiadać jej stylowi i temperamentowi zarazem. Czasem jego wartość wyraża się w karatach, innym razem – w pokoleniach. Może mieć wielki diament albo być rodzinną pamiątką z czasów prababki. Mamy różne preferencje, dlatego zadanie stojące przed mężczyznami nie jest nigdy łatwe. Muszą dobrze wybrać, a oczekiwania są przecież wysokie. Dotyczy to także – jeśli nie bardziej – partnerów gwiazd znanych z muzycznych scen czy kinowych ekranów. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają pierścionki zaręczynowe celebrytek? W niektórych wypadkach są naprawdę interesujące! Zobaczmy kilka przykładów niecodziennych pierścionków zaręczynowych zdobiących dłonie celebrytek.

Beyonce

Beyonce słynie nie tylko z wielkiego talentu wokalnego, ale także z rozmaitych medialnych historii, których jest bohaterką. Jedną, choć z pewnością nie najgłośniejszą z nich była ta dokoła jej pierścionka zaręczynowego. Przyszły mąż piosenkarki zapłacił za niego aż 5 milionów dolarów! Tyle kosztował oprawiony 18-karatowy brylant. Jest olbrzymi i robi piorunujące wrażenie. Oczywiście nie jest to ozdoba, w której można chodzić na co dzień, nie byłoby to ani bezpieczne, ani wygodne, niemniej trudno się oprzeć czarowi takiego kamienia.

Victoria Beckham

David Beckham swego czasu wydał na pierścionek zaręczynowy 250 tysięcy dolarów. Znacznie mniej niż narzeczony Beyonce, ale nadal bardzo dużo. To, co jednak zwraca uwagę w przypadku pierścionka Victorii Beckham, to jego klasyczne piękno. Ten pierścionek nie miał być efektowną błyskotką, która dodałaby Vicki jeszcze trochę rozgłosu, ale faktycznie funkcjonalnym elementem biżuterii… i udało się! Jest piękny, zachował po latach swoją urodę i można go nosić na różne okazje.

Kate Middleton

Kate Middleton została narzeczoną, a później żoną księcia Williama. Jako przyszła członkini rodziny królewskiej musiała oczywiście dostać godny pierścionek zaręczynowy. Kosztował on 136 tysięcy dolarów, co wydaje się wysoką ceną, ale dla brytyjskiej rodziny królewskiej musi być oceniana bardziej jako „rozsądna”. Głównym komponentem pierścionka jest duży, 18-karatowy szafir. Dodatkowe zdobienia stanowi zbiór kilkunastu drobniejszych brylantów. Pierścionek zaręczynowy Kate Middleton z miejsca stał się hitem i należy obecnie do jednego z najczęściej powielanych wzorów. Przyszli mężowie bardzo chętnie ofiarują swoim narzeczonym pierścionki wzorowane na tym, jaki otrzymała księżna. Nie ma co się dziwić, każdy chce, by jego partnerka poczuła się jak członkini rodziny królewskiej!

Jessica Alba i Jessica Simpson

Na palcach Jessici Alby i Jessici Simpson znalazły się pierścionki o zbliżonej wartości szacowanej na około 100 tysięcy dolarów. W przypadku Alby jest to pierścień z 5-karatowym diamentem, ponieważ dziewczyna jest znaną wielbicielką tych kamieni szlachetnych. Natomiast narzeczony Jessici Simpson wybrał rubin – i całkiem trafnie, bo świetnie pasuje on do ognistego temperamentu właścicielki.