Modelowanie sylwetki z ShockWave Dual

Najprostszym sposobem na wymodelowanie sylwetki oraz pozbycie się uporczywego i nieestetycznego cellulitu jest zastosowanie kuracji bazującej na profesjonalnych zabiegach kosmetycznych. W ostatnich miesiącach znacznie wzrosło zainteresowanie terapią falą uderzeniową przy pomocy urządzenia ShockWave Dual. Zabieg ten obecnie coraz częściej znajduje się w podstawowej ofercie polskich salonów kosmetycznych.

Jak działa ShockWave Dual?

ShockWave Dual jest innowacyjnym urządzeniem przeznaczonym do terapii falą uderzeniową oraz diatermii TECAR. Funkcjonalne i bezpieczne w użyciu pozwala na osiągnięcie zamierzonych rezultatów, w niedługim okresie. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w system SCE i SIVSEA. To pierwsze na świecie urządzenie, które samoistnie kontroluje ilość dawki energii absorbowanej przez tkanki organizmu. Terapia falą uderzeniową doceniona została przede wszystkim za swoją skuteczność, czego efektem jest uzyskanie natychmiastowej poprawy wyglądu skóry lub zmniejszenia dolegliwości bólowych.

Wskazania do zastosowania ShockWave Dual

Jedną z najważniejszych zalet urządzenia ShockWave Dual jest jego funkcjonalne zastosowanie. Choć w większości przypadków wykorzystywane ono jest do zabiegów pielęgnacyjnych ciała i modelujących sylwetkę, to ShockWave Dual odnajduje swoje zastosowanie także w rehabilitacji.
Jeżeli chodzi o zabiegi kosmetyczne, to tutaj głównym wskazaniem do użycia ShockWave Dual jest:
– cellulit włóknisty oraz cellulit cyrkulacyjny,
– znaczna utrata jędrności skóry,
– modelowanie sylwetki (również po ciąży),
– wyszczuplanie sylwetki,
– nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany w danych partiach ciała, np. na ramionach, w okolicach kolan,
– nadmiar skóry pozostały po szybkiej utracie znacznej ilości masy ciała.

Zabiegi rehabilitacyjne z użyciem urządzenia ShockWave Dual dedykowane są:
– kobietom w okresie ciąży,
– osobom zmagającym się z chorobami nowotworowymi,
– pacjentom z wszczepionym rozrusznikiem serca,
– cierpiącym na zespół wrażliwości dotykowej oraz zaburzeniami czucia,
– posiadaczom metalowych, elektrycznych bądź słuchowych protez,
–  osobom z trudno gojącymi się zmianami skórnymi i żylakami.

Ponadto warto wspomnieć o tym, że terapię falą uderzeniową można stosować nawet w sytuacji braku kontaktu z pacjentem oraz na miejsca wcześniej znieczulone.

Gdzie kupić profesjonalne urządzenie do terapii falą uderzeniową?

Urządzenie będące podstawowymi elementami wyposażenia gabinetu kosmetycznego należy kupować wyłącznie u sprawdzonych dystrybutorów. Jedną z firm zajmujących się sprzedażą profesjonalnych i nowoczesnych sprzętów kosmetycznych jest BiNatural, która w swojej ofercie sprzedażowej posiada urządzenie ShockWave Dual. Osoby zainteresowane zarówno jego działaniem, zastosowaniem, jak i samym wyglądem mogą udać się do showroomu firmy, znajdującego się na ulicy Bora-Komorowskiego 56C (lok. U12), w Warszawie.