Kiedy nosić więcej bransoletek?

kobietanadbrzegiemmorza

Bransoletki to jedne z najchętniej wybieranych ozdób, można obecnie liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Nie trzeba jednak ograniczać się wyłącznie do jednej, obecnie wręcz modne jest przyozdabianie nadgarstków wieloma błyskotkami.

Bransoletki to jedne z najchętniej wybieranych ozdób, można obecnie liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Nie trzeba jednak ograniczać się wyłącznie do jednej, obecnie wręcz modne jest przyozdabianie nadgarstków wieloma błyskotkami. Oczywiście należy zachować umiar, wybór bransoletek nie może być przypadkowy. Istotne jest umiejętnie zestawienie ich ze sobą, mając na uwadze pozostałe elementy stylizacji. Nie każdego urzeka piękno prostoty, kilka bransoletek może wyglądać bardzo efektownie.

Kiedy warto sięgać po więcej bransoletek i jak je nosić?

Trendy modowe zmieniają się niczym obrazy w kalejdoskopie, aż trudno nadążyć za nowościami. Obecnie można liczyć na duże pole do popisu w kwestii doboru biżuterii, wręcz modne stało się łączenie różnych kolorów i surowców. Świetnie prezentuje się kilka zarówno naszyjników, jak i bransoletek. Jeśli ktoś lubi wyróżniać się z tłumu, to warto postawić na efektowne dodatki. Większa liczba bransoletek to idealny sposób na ożywienie stylizacji. Jeżeli jest ona minimalistyczna, to można szybko odmienić jej wygląd, dodać pazura, właśnie za pomocą bransoletek. Każda nieformalna okazja jest dobra do tego, aby mieć na nadgarstku kilka ciekawych bransoletek. Miłośniczki stylu glamour, vintage i boho bardzo chętnie zakładają mnóstwo biżuterii.

Do eleganckiej stylizacji sprawdzi sprawdzą się bransoletki ze złota lub srebra w podobnej stylistyce, natomiast do stroju casualowego zaleca się sięgnąć po bardziej zróżnicowane ozdoby, z wieloma przywieszkami. Warto eksperymentować z modą, w celu znalezienia swojego indywidualnego stylu. Za pomocą bransoletek można też wyrazić siebie. Nadmiar bransoletek nie musi wyglądać kiczowato pod warunkiem, że zostaną one dobrze dopasowane. Jedną z kluczowych zasad jest to, aby styl bransoletek był spójny. Pożądany efekt uzyska się, sięgając po srebrne bransoletki z kulkami, zestawiając je z elegancką biżuterią. Kolejną kwestią jest to, aby ozdoby miały podobną wielkość.

Jak stylowo łączyć ze sobą wiele bransoletek?

Jeśli ktoś decyduje się na złote lub srebrne bransoletki, to może śmiało zestawić je z ozdobami w kolorze czarnym i brązowym. Świetną opcją jest też połączenie bransoletek wykonanych z różnych materiałów, co pozwoli na stworzenie unikalnego stylu. Bezpiecznym rozwiązaniem jest założenie trzech-czterech bransoletek o wspólnym motywie, nie muszą idealnie do siebie pasować. W przypadku większej liczby bransoletek warto postawić na zróżnicowaną kolorystykę. Świetny efekt uzyska się dzięki zestawieniu ze sobą różnych materiałów. Można przykładowo założyć bransoletki z koralikami i skórzaną opaskę. Koraliki w bransoletkach mogą różnić się stylem i wielkością. Skóra świetnie komponuje się ze stalą. Można tez połączyć bransoletki łańcuszkowe z ozdobami z motywami. Na dwie kolorowe bransoletki powinna przypadać jedna w neutralnym kolorze. Prostym i bezpiecznym sposobem jest łączenie ze sobą kolorów monochromatycznych, to samo można powiedzieć o odcieniach pastelowych i neonowych. Modne jest łączenie rzemienia ze srebrną bransoletą oraz koralików ze srebrnymi blaszakami.