Eleganckie i Stylowe – Obuwie Męskie

Formalne wyjścia, ale i kameralne spotkania zobowiązują mężczyznę nie tylko do dobrania odpowiedniego stroju, ale także do wyboru kluczowych dodatków. Jaki model obuwia wybrać, aby zawsze wyglądać szykownie?

Strój biznesowy – lotniki, monki i derby

Podstawowym elementem biznesowej stylizacji jest dobrze skrojony garnitur, do którego należy dobrać perfekcyjne dodatki. To nie tylko zegarek, krawat czy pasek, ale także, a może przede wszystkim eleganckie, skórzane buty. Co więc w tym sezonie powinien ubierać mężczyzna na oficjalne wyjścia? Monochromatyczne stylizacje najlepiej zestawione ze sznurowanymi półbutami zwanymi lotnikami. Każdej oficjalnej stylizacji szyku nadają tak zwane monki z ciemnobrązowej skóry licowej. Do stroju biznesowego świetnie pasują także buty typu derby w klasycznych odcieniach takich jak brąz czy czerń.

Codzienny casual – wyższe półbuty, sztyblety

Na co dzień najlepsze okazują się półbuty z podwyższoną cholewką. Są niezwykle uniwersalne, dlatego też wpisują się w swobodny i nonszalancki styl mężczyzn, którzy nie muszą trzymać się sztywno biurowego dress code’u. W kolekcji marki Lavard, model ten pojawia się w odcieniu brązu z burgundowymi sznurówkami oraz w odcieniu atramentowego granatu z delikatnie hebanowymi wiązaniami. Jesienna aura to także moment, kiedy mężczyźni często wybierają klasyczne sztyblety.

Jakość i styl według Lavard

Kolekcja męskiego obuwia na sezon jesień-zima 2018/19 to najwyższej jakości skóry, eleganckie i jednocześnie praktyczne formy oraz szeroka paleta barw – poczynając od intensywnej czerni przez głęboki brąz, kończąc na atramentowym granacie. LAVARD daje mężczyźnie wybór, tym samym zachęcając do wyjścia poza ramy codzienności i zanurzenia się̨ wir klasycznej, acz modnej elegancji.

Podsumowując

Wybór obuwia męskiego to nie prosta sprawa, jednak kolekcja marki Lavard składa się z wyszukanych modeli i jest naprawdę szeroka. Warto podkreślić, że większość modeli produkowana jest w wysokiej jakości skóry naturalnej, sprawia to że obuwie dopasowuje się do stopy i staje się naprawdę wygodne. W ofercie także modele, które idealnie sprawdzą się do garnituru.

Kolekcja marki LAVARD na jesień-zima 2018/19 dostępna jest w sieci salonów firmowych i sklepach mutlibrandowych w całej Polsce. Zapraszamy także do naszego e sklepu, gdzie znajdziecie państwo najlepsze płaszcze zimowe Lavard.