Czarter Jachtów z zaufanym partnerem- GlobeSailor

Chcesz wybrać się na czarter jachtu, ale nie wiesz, jak zacząć poszukiwania dobrej łodzi lub destynacji? Nie wiesz jakiej firmie wynajmującej łodzie zaufać? A może jesteś zapracowany i nie masz czasu, aby zaplanować urlop? Jeśli odpowiedziałeś na któreś z pytań twierdząco to chcielibyśmy Cię zaprosić do lektury tego artykułu, który pomoże Ci zrozumieć czemu warto zaufać GlobeSailor. Dzięki dbałości o każdy szczegół, firma oferuje wysokiej klasy usługi, dzięki czemu już dzisiaj możesz zorganizować rejs bez żadnych obaw. Firma, dołoży wszelkich starań, aby wysłana przez nich oferta była jak najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji. To, co sprawia, że rejsy oferowane przez portal są bezpieczne, to współpraca tylko z zaufanymi armatorami oraz osobista weryfikacja wynajmowanych jednostek, co sprawia, że mają ścisłą kontrolę nad tym w jakim stanie są łodzie i czy odpowiadają one jak najlepszym standardom. Czarter jachtów online nigdy nie był tak prosty i przyjemny. Już dzisiaj sam się o tym przekonaj! Usiądź wygodnie, a GlobeSailor się wszystkim zajmie!

Dlaczego możesz zaufać czarterowi łodzi online?

Gwarancja finansowa

Globe Sailor jest członkiem Association Professionnelle de Solidarite du Tourisme (APST). Jest to organizacja z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem stworzone przez specjalistów ds. Turystyki, które skupia osoby fizyczne lub prawne zaangażowane w sektor turystyczny (biura podróży i innych operatorów sprzedaży podróży i wakacji. Dzięki temu, firma daje gwarancje płynności finansowej wszystkich działań podjętych z ramienia firmy, nawet po zaprzestaniu przez nią działalności. W takim przypadku, spółka zapewnia kontynuację rejsu na ustalonych warunkach bądź zwrot gotówki.

Opinie klientów

Opinia klientów jest bardzo ważna, dlatego po każdym odbytym rejsie, klienci mają możliwość wystawienia komentarza na temat łodzi, armatora, destynacji oraz obsługi bazy lokacyjnej. Dzięki temu, nowi klienci mają dostęp do informacji z pierwszej ręki odnośnie wynajmu łodzi. Są to informacje bezcenne dla zainteresowanych naszą ofertą, ale także i dla pracowników przedsiębiorstwa, ponieważ pomaga to mu się rozwijać i wychodzić naprzeciw potrzebą usługobiorców.

Sprawdź ofertę – https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow.html

Weryfikacja armatorów

Firma współpracuje tylko z najlepszymi firmami czarterowymi, które dbają o swoją flotę pod względem technicznym i estetycznym. Regularnie odwiedzamy bazy i sprawdzamy stan wynajmowanych łodzi. Zawsze, kiedy to możliwe, staramy się publikować rzeczywiste zdjęcia i specyfikację jednostki, aby uniknąć przykrych niespodzianek przy odbiorze łodzi. Z tej przyczyny klienci GlobeSailor mogą cieszyć się urlopem, nie martwiąc się o swój komfort i bezpieczeństwo.

Bezpieczna płatność

Boisz się płacić w Internecie? Masz złe doświadczenia? Nie musisz obawiać się płatności w serwisie portalu firmy, ponieważ proponuje ona Tobie bezpieczne uiszczenie opłaty za rezerwację jachtu, za pomocą system płatności Paypal. Możesz zapłacić również robiąc przelew bankowy. Do usług przedsiębiorstwa należy użycie technologii „Secure Socket Layer (SSL)”, co gwarantuje ochronę i szyfrowanie informacji na temat użytej karty kredytowej.

Partnerstwo z RYA

The Royal Yachting Association to uznana przez rząd, media organizacja, której celem jest promowanie różnych form żeglugi: rejsy turystyczne, prywatne, regaty, windsurfing oraz działania czołowych przedstawicieli żeglugi śródlądowej.

Uczestnictwo w najważniejszych targach żeglarskich w Europie

GlobeSailor jest obecny na najważniejszych wydarzeniach żeglarskich w Europie. W zeszłym roku, mogliście ich spotkać między innymi podczas Yachting Festival w Cannes oraz w Warszawie w ramach Warszawskiego Salonu Jachtowego. Ponadto byli obecni na Boat Show w Łodzi oraz w Southampton. Nie zabrakło ich również w Paryżu na Międzynarodowych Targach Żeglarskich. Natomiast na początku roku 2019 odwiedzili niemieckie Targi Żeglarskice Boot Dusseldorf.