Ciepłe piżamy damskie na zimę 2019/2020. Ładne komplety z długimi rękawami i długimi nogawkami

Zimowe mrozy ograniczają swobodę komponowania codziennych kreacji – gdy nadchodzą ujemne temperatury, trzeba uważać, by pięknej stylizacji nie przypłacić atakiem przeziębienia. Czas więc porzucić lekkie fatałaszki i przyodziać się w coś grubszego i dłuższego – nie tylko za dnia, ale również w nocy.

Odsłaniająca ciało bielizna nocna musi poczekać na nadejście wiosny i zimą ustąpić miejsca kompletom wyposażonym w długie rękawki oraz długie nogawki. Ten praktyczny kompromis nie oznacza jednak, że jesteś skazana na wizualną nudę. Sklep Pizamowcy.pl przygotował dla naszych czytelniczek krótkie zestawienie ciekawych, długich piżam na zimowe wieczory i noce.

Różowo-granatowy komplet z gwiazdą od Henderson Ladies

Długie spodnie? Są. Długie rękawy? Również. A do tego całe morze gwiazd i miła dla oka paleta kolorów. Różowa bluzka z wielką gwiazdą na środku skutecznie przełamuje zimową szarugę i wprowadza w pozytywny nastrój! Jeżeli piżama ta zostanie podarowana jako prezent, z pewnością noszącej jej osobie zrobi się też ciepło na sercu – a to dzięki napisowi umieszczonemu wewnątrz gwiazdy: I love you to the moon & back. Dół tego kompletu jest równie wyjątkowy jak część górna. Nogawki są od góry do dołu usiane gwiezdnymi konstelacjami, przywodzącymi na myśl widok czystego, nocnego nieba. Piżama od Henderson Ladies ma dość swobodny krój, dzięki czemu wygodnie się w niej wyśpisz i miło spędzisz długi wieczór z książką i gorącą herbatą. Komplet powstał z bawełny (95%) z dodatkiem elastanu (5%).

Błękitno-szary komplet z owieczką od Sensis

W chłodne wieczory żałujesz, że nie obrastasz grubą wełną niczym owca? Niestety nic na to nie poradzimy, ale w zamian możemy zaoferować ciepłą, jesienno-zimową piżamę, której design zdominowały senne owieczki. Jedna, duża owca wyraźnie odznacza się na bluzce, a jej mniejsze towarzyszki zajmują miejsca na błękitnych spodniach. Komplet ten został wyposażony w modne rękawki sięgające za łokieć oraz nogawki o pełnej długości. Zakończenia nogawek to delikatne ściągacze, które zabezpieczają spodnie przed podwijaniem się. Komplet ten wykonano z mieszanki bawełny (92%) oraz elastanu (8%). Polecamy ten zestaw zarówno jako strój do spania, jak i homewear na leniwe popołudnia i weekendy.

Granatowa piżama z kociakami od Henderson Ladies

Nasza trzecia propozycja to powrót do wyrobów Henderson Ladies. W tym wypadku projektanci postawili na kompozycję odcieni granatu i motyw słodkich kociaków. Setki “szkicowanych” kotków znajdziesz w dolnej części kompletu – rysunki zwierzaków w najróżniejszych kocich pozach zajmują powierzchnię całych spodni. Dwa większe egzemplarze zagościły na bluzce, ocierając się o kalambur Are you kitten me?! Podobnie, jak poprzedni komplet, ten również został wyposażony w rękawki 7/8 oraz nogawki o pełnej długości. Warto zwrócić też uwagę na modny, szeroki dekolt. Piżama została wykonana z bawełny, elastanu i wiskozy.