Bąbelkowy hit cukierniczego biznesu – Bubble Waffle

Z pewnością kojarzysz nową, popularną wersję gofrów, zwaną waflami bąbelkowymi (Bubble Waffle). Charakterystyczny kształt oraz puszyste ciasto, a do tego mnóstwo dodatków – mimo że na początku były one domeną nadmorskich miejscowości, dzisiaj dostaniesz je praktycznie w każdym większym mieście. Choć historia Bubblfe Waffle sięga Hongkongu, USA i Rosji, Polacy również pokochali ten prosty deser. W czym tkwi jego fenomen?

Wydajne urządzenie podstawą

Do stworzenia Bubble Waffle potrzebna jest specjalna gofrownica, która zamiast tradycyjnych prostokątnych wzorów, ma okrągłe dziurki. Urządzenie ma obracaną głowicę, dzięki czemu ciasto jest równomiernie rozprowadzone. Jeżeli szukasz sprzętu idealnego, stworzonego z myślą o małym i dużym przedsiębiorcy, warto rozważyć współpracę z firmą Liron Polska.

Producent ten gwarantuje bezawaryjność swoich maszyn, a oprócz gofrownicy do wafli bąbelkowych, znajdziesz na jego stronie również automaty do lodów, konserwatory i pasteryzatory. Wszystkie te urządzenia są niezbędne w prowadzeniu kawiarni czy cukierni. Automaty do lodów zapewniają szybką i efektywną pracę. Multum ich funkcjonalności stanowi świetne wsparcie podczas codziennej pracy. Blendery, granitory i gofrownica do Bubble Waffle to akcesoria, które spełnią Twoje wymagania i na stałe zagoszczą w menu!

Ciasto i dodatki

Kiedy już zainwestujesz w maszynę – czas na ciasto! Stworzenie mieszanki o odpowiednich proporcjach i pożądanym smaku jest niezwykle ważne. W składzie ciasta znajduje się przede wszystkim mąka, jajka, mleko i proszek do pieczenia. Masę z odrobiną oleju wlewa się do gofrownicy – z pewnością wbudowany czujnik temperatury pomoże Ci idealnie dopiec ciasto. Zapoznaj się z wszystkimi funkcjami nowoczesnego sprzętu i serwuj desery idealne!

Finalny produkt możesz serwować na słodko lub słono. Słodkie dodatki – bezy, czekolada, batoniki czy żelki mogą pomóc Ci w stworzeniu smacznych przekąsek dla osób w każdym wieku! Zależnie od dodatków mogą stanowić też śniadanie bądź słodką kolację – wszystko zależy od Twojego pomysłu na lokal. Wypróbuj Bubble Waffle i zakochaj się od pierwszego ugryzienia!