Modne etui na telefon marki Samsung

Odpowiednie zabezpieczenie telefonu to podstawa jego długiej żywotności. Niestety, smartfon jest często narażony na różnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia, w tym na upadki z wysokości. Dlatego, zanim takie zdarzenie nastąpi, lepiej pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu sprzętu, by przetrwał jak najdłużej w dobrym stanie. Jednak etui to nie tylko forma ochrony, ale również ozdoby.

Dla miłośników kreskówek

Istnieją kreskówki, które cieszą się popularnością, pomimo że od ich premiery minęło już wiele lat. Są również takie, które choć swój czas świetności mają za sobą, wciąż posiadają szereg dorosłych już fanów, którzy pamiętają je z dzieciństwa. Często są to osoby, które nie tylko nie wstydzą się swojego zamiłowania, ale wręcz jest ono dla nich powodem do dumy i umożliwia znalezienie innych osób o podobnych zainteresowaniach.

Nic więc dziwnego, że z myślą o nich zostały stworzone etui na Samsung, ozdobione wizerunkami bajkowych bohaterów. Przykładami mogą być Atomówki, Krowa i Kurczak czy Dexter. Zabawne, a jednocześnie wymowne rysunki przywodzą na myśl ulubione kreskówki, a jednocześnie umożliwiają wyrażenie siebie na szerszym forum. Dlatego z łatwością zyskały one swoich sympatyków, tym więcej, iż w sklepie funnycase.pl pochodzą one z serii licencjonowanej przez Cartoon Network.

Klasyczny, elegancki design

Niektórzy preferują klasycznie wyglądające obudowy telefonów. Ze względu na nich została stworzona linia Flip Book, która charakteryzuje się elegancką prostotą. Etui tego typu zostały zaprojektowane w formie otwieranej książeczki, którą można zamknąć dzięki magnesowi umieszczonemu w przednim panelu. W ten sposób uzyskuje się pełną ochronę telefonu: zarówno jego tyłu, jak i ekranu, nawet podczas upadku. Futerał tego typu przejmuje bowiem siłę uderzenia i odznacza się wysoką trwałością.

Flip Book wygląda klasycznie i stonowanie, co sprawia, że jest idealny dla każdego, kto pragnie otaczać się eleganckimi przedmiotami. Z pewnością znajdzie miłośników wśród osób starszych lub takich, które przez cały dzień i w każdej sytuacji chcą wyglądać wytwornie (np. biznesmenów). Dodatkowym atutem tego typu futerału jest kieszonka przeznaczona na karty płatnicze lub banknoty.

Etui typu Clear

Miłośnicy najprostszych rozwiązań i ponadczasowych gadżetów, które pasują do każdej stylizacji, z pewnością docenią etui typu Clear. Są one przezroczyste, dzięki czemu nie zmieniają wyglądu telefonu. Jest to szczególnie istotne dla każdego, kto posiada Samsung w nietypowej kolorystyce lub efektownym designie i nie chciałby go zasłaniać.

Ogromną zaletą futerałów z tej serii jest ich niewielka grubość, która praktycznie nie zmienia gabarytów smartfona, co w przypadku innych etui może się zdarzyć. Z pewnością ułatwieniem w codziennym użytkowaniu telefonu będzie też fakt, iż etui Clear zostało wykonane z materiału nie ślizgającego się w dłoni. Dzięki temu stanowi ono dodatkowe zabezpieczenie przed upuszczeniem urządzenia.

Na funnycase.pl znajdziesz case’y dopasowane do najnowszych modeli telefonów Samsung, jak również do ich starszych wersji. Strona oferuje także kreator etui, w którym możesz stworzyć obudowę według własnego indywidualnego projektu.