Kusmi Tea – dla prawdziwych miłośników herbat

Kusmi Tea - dla prawdziwych miłośników herbat

Prawdziwi smakosze herbaty wiedzą, jak ważna jest najwyższa jakość produktu. Herbata herbacie nie równa, a produkty spotykane w sklepach często rozczarowują smakiem i aromatem. Z pomocą wszystkim zwolennikom herbat przychodzi marka Kusmi tea, dla której jakość stanowi najwyższą wartość. Co warto wiedzieć o marce Kusmi tea? Co wyróżnia firmę spośród konkurencji? Na które herbaty z oferty marki warto zwrócić szczególną uwagę?

Kusmi Tea - dla prawdziwych miłośników herbat

Kusmi tea – dlaczego marka jest wyjątkowa?

Kusmi tea to marka z bogatą tradycją, sięgającą połowy XIX wieku. Już w 1867 roku założyciel i prekursor Kusmi tea, Pavel Kousmichoff, otworzył swoją pierwszą herbaciarnię w Petersburgu. Kolejne lata owocują poszerzeniem wiedzy w temacie herbat, a także poszukiwaniem wyjątkowych rozwiązań. Rodzina założyciela marki stała się prawdziwymi znawcami tematu, a w okresie międzywojennym producent rozszerzył swoją działalność w Nowym Jorku, Hamburgu oraz Konstantynopolu. Aktualnie marka Kusmi tea jest dostępna w 35 krajach, ku uciesze prawdziwych miłośników ekskluzywnej herbaty. Herbata Kusmi aktualnie jest produkowana we Francji. Markę Kusmi tea wyróżniają nieszablonowe połączenia składników. Odważne kompozycje smakowe, pozbawione konwenansów to cecha charakterystyczna firmy. Wyjątkowe kompozycje nie tylko zaskakują pod względem smaku i aromatu, ale także pozwalają na nowe doznania i wyrwanie się z codziennej rutyny. Herbaty Kusmi tea doceniają prawdziwi smakosze, a smaki poruszają nawet najbardziej wymagające podniebienia. Oferta marki jest bardzo rozbudowana, co pozwala dobrać idealną kompozycję.

Kusmi tea – herbata na każdą okazję

Do najpopularniejszych rodzajów napojów spod szyldu Kusmi tea należą czarne herbaty. Czarne herbaty, pochodzące z różnych zakątków świata zaskakują głębią smaku i aromatu. W ofercie marki dostępne są czarne herbaty, z nietypowymi dodatkami takimi jak: cynamon, kardamon, różowy pieprz, bergamotka czy owoce. W połączeniu z intensywnymi w smaku dodatkami czarna herbata wchodzi na inny poziom doznań. Kusmi tea udowadnia, że herbata zielona nie musi być nudną propozycją. Zielone herbaty o smaku pomarańczy, cytryny czy mięty to sposób na połączenie funkcji zdrowotnych z niepowtarzalnym smakiem. Podobnie jak zielona herbata, tak herbaty białe spod znaku Kusmi tea idealnie sprawdzają się podczas upałów. Biała herbata to stosunkowo rzadko spotykana propozycja w tradycyjnych sklepach. Producent oferuje ogromny wybór białych herbat o wyjątkowych smakach. W ofercie Kusmi tea znajdą Państwo ziołowe herbaty, infuzje, popularne napoje Rooibos oraz matche. Napoje są dostępne również w wygodnych zestawach, idealnych na prezent dla bliskiej osoby.

Kusmi tea – idealny pomysł na prezent

Herbaty marki Kusmi tea to doskonały pomysł na prezent dla miłośnika napoju. Prawdziwy smakosz herbaty z pewnością doceni pomysłowość i funkcjonalność podarunku. Produkty marki Kusmi tea od konkurencji odróżniają nie tylko wyjątkowe kompozycje smakowe, ale również eleganckie opakowania. Atrakcyjny wygląd puszek sprawia, że samo opakowanie może posłużyć również po zużyciu produktu. Ekskluzywna firma, tworząca produkty z pasją i zamiłowaniem, to doskonały wybór na prezent na urodziny, rocznicę, imieniny oraz inne szczególne okazje.

Wyjątkowy smak herbat Kusmi tea z pewnością zapadnie w pamięć miłośników herbat. Niepowtarzalne kompozycje sprawdzą się o każdej porze dnia i w każdych okolicznościach. Doświadczenie producenta, historia marki, a także dbałość o nowe doznania gwarantują zadowolenie klientów.