Jaki sprzęt do makijażu permanentnego warto wybrać? Podpowiadamy

Jaki sprzęt do makijażu permanentnego warto wybrać? Podpowiadamy

Rozpoczynasz karierę jako linergistka? Doskonale! Na makijaż permanentny decyduje się coraz więcej kobiet, widząc w tym sposób na efektowny wizerunek, przez co z pewnością nie będziesz narzekała na brak pracy. Do wykonania profesjonalnej usługi potrzebujesz specjalistycznego urządzenia. Jaki sprzęt do makijażu permanentnego sprawdzi się najlepiej? Poznaj naszego faworyta!

Jaki sprzęt do makijażu permanentnego wybrać?

Zastanawiasz się, jakie urządzenie do mikropigmentacji warto wybrać? Rynek oferuje dwa rodzaje maszynek – na kartridże i na igły. Sprzęt do makijażu permanentnego na kartridże jest zdecydowanie częściej wybierany ze względu na wygodę użytkowania. Wystarczy, że otworzysz sterylnie zapakowany kartridż, zamocujesz go w odpowiednim miejscu w urządzeniu i jesteś gotowa do pracy. Taki sprzęt jest stosunkowo łatwy w obsłudze – można bez problemu dopasować go do metody mikropigmentacji i typu skóry klientki.

Urządzenia na igły są z kolei szybkie i wydajne. Igły wykorzystywane podczas zabiegu są miękkie, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów pracy. Nie da się jednak ukryć, że przygotowanie tego sprzętu do pracy jest czasochłonne i wymaga niemałej wprawy.

Parametry urządzenia – zwróć na nie uwagę

Wybranie odpowiedniej maszynki – szczególnie na początku kariery – nie należy do najłatwiejszych zadań. Zanim więc kupisz swoje nowe urządzenie do makijażu permanentnego, zapoznaj się z jego parametrami i zwróć uwagę na:

– panel – powinien być intuicyjny i wyposażony w wyświetlacz dla Twojej wygody,

– rączkę – ta część urządzenia ma być wręcz przedłużeniem Twojej dłoni podczas zabiegu, więc musi być ergonomiczna.

Duże znaczenie ma też odporność na uderzenia i trwałość poszczególnych elementów sprzętu. Dodatkowo ważne są takie parametry, jak:

– moc urządzenia,

– dostępne tryby automatyczne,

– prędkość.

Wystarczy, że dopasujesz te cechy do swoich preferencji.

Jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej? Nasza propozycja

Wybrany przez Ciebie sprzęt do makijażu permanentnego powinien reprezentować najwyższą jakość i zapewniać wygodę oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu. Na uwagę bez wątpienia zasługuje model klasy premium, czyli urządzenie Quantum – znajdziesz je tutaj: quantumpmu.com/pol_m_URZADZENIE-QUANTUM-ONE-372.html. Sprzęt umożliwia precyzyjną i płynną pracę z możliwością ręcznej regulacji prędkości. Jest ergonomiczny i wytrzymały, dzięki czemu z pewnością posłuży Ci w gabinecie długi czas. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującą, czy doświadczoną linergistką, urządzenie Quantum będzie strzałem w dziesiątkę!