Jaki jest sposób na piękne i długie rzęsy?

Każda kobieta marzy o pięknych i długich rzęsach. Doskonale podkreślają urodę oka, dzięki czemu spojrzenie nabiera zalotności i zmysłowości. Z myślą o wzmocnieniu rzęs powstały specjalistyczne produkty służące do ich upiększania. Kiedy i laczego warto po nie sięgnąć?

W jaki sposób działa serum do rzęs?

Serum to produkt o silnym działaniu, który posiada wysokie stężenie składników aktywnych. Dzięki temu przyspiesza wzrost rzęs i sprawia, że są one mocniejsze. Intensywne działanie produktu pozwala osiągnąć wymarzone efekty już po kilku tygodniach. Dodatkowo rzęsy są mocniejsze i bardziej gęste. Następuje znaczna poprawa ich kondycji. Stają się lśniące i miękkie w dotyku. Dzięki temu zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale doskonale spełniają również funkcję ochronną. Polega ona na zabezpieczaniu oka przed dostawaniem się różnego rodzaju zanieczyszczeń i pyłów.

Jakie produkty do pielęgnacji rzęs wybrać?

Specjalistyczne preparaty na porost rzęs pozwolą nam spełnić marzenia o pięknych rzęsach. Starannie opracowana formuła serum sprawia, że rzęsy są dłuższe i mocniejsze. Jest to zasługą obecności takich składników jak: biotyna, bimatoprost, kwas hialuronowy czy prowitamina B5. Ich połączenie stymuluje porost rzęs i wnika głęboko w strukturę włosków. Dzięki czemu są one idealnie odżywione. Dodatkowo kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie i wygładzenie włosków. Dzięki czemu są one bardziej błyszczące i lepiej się układają. Wśród skutecznych preparatów znajdują się: 4 long lashes, biotebal rzęsy xxl, cosmolash czy regenerum.

Kiedy sięgnąć po serum do rzęs?

Stosowanie specjalistycznych produktów przyspieszających porost rzęs jest zalecane dla osób, których rzęsy są osłabione. Może być to wynikiem długotrwałego przedłużania rzęs, ale też problem osób po przebytej chemioterapii. Po sera do rzęs chętnie sięgają również osoby, które chcą poprawić wygląd swoich rzęs- zwiększyć ich objętość lub długość czy po prostu ograniczyć ich wypadanie.