Czym są tzw. kulki gejszy?

Kulki gejszy to gadżet erotyczny dla kobiet, który ma wiele zastosowań – może wzmacniać mięśnie dna miednicy oraz po prostu dostarczać przyjemności. Zaletą kulek gejszy jest ich prosta budowa, która sprawia, że są wyjątkowo łatwe w użyciu, również dla kobiet zaczynających swoją przygodę z zabawkami erotycznymi. Dlaczego warto wypróbować kulki gejszy?

Jak zbudowane są kulki gejszy?

Kulki gejszy występują w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach. Mogą być również wykonane z wielu różnych materiałów. Mają jednak cechę wspólną, czyli charakterystyczną budowę – zazwyczaj składają się z jednej lub kilku połączonych ze sobą kulek. Dostępne są również zestawy kulek gejszy, w których znajdują się kulki w kilku rozmiarach, różniące się też ciężarem. To dobre rozwiązanie dla początkujących kobiet, które chcą zapoznać się z tego typu gadżetami.

Kulki gejszy zawsze zakończone są sznureczkiem lub innego rodzaju zabezpieczeniem, które służy do wysuwania ich z pochwy. Kulki mogą być wypełnione mniejszymi, metalowymi kuleczkami, które odbijają się od ścianek większej kulki, kiedy kobieta porusza się, np. podczas wykonywania codziennych czynności. Co więcej, kulki gejszy działają pod wpływem grawitacji – sam ich ciężar powoduje, że trzeba zaciskać mięśnie, aby kulki nie wysunęły się z pochwy. Obecnie produkowane kulki gejszy mają ciekawy design oraz przyjemne dla oka kolory. Jednocześnie są to gadżety dyskretne, dzięki niewielkim rozmiarom. Nowoczesne kulki gejszy połączone z aplikacją na telefon pozwalają ocenić napięcie mięśni dna miednicy oraz zaplanować treningi dopasowane do potrzeb.

Jak wybrać odpowiednie kulki gejszy?

Kulki gejszy powinny być wykonane z bezpiecznych dla ciała materiałów, które mają gładką powierzchnię. Należy je myć zarówno przed, jak i po użyciu za pomocą ciepłej wody z mydłem lub specjalnego płynu do czyszczenia zabawek erotycznych. Szukając kulek gejszy, warto zajrzeć do dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego, takiego jak Kraina Rozpusty, gdzie dostępnych jest wiele modeli gadżetów erotycznych. Budowa kulek pozwala ćwiczyć mięśnie dna miednicy, jednak przed przystąpieniem do ćwiczeń należy udać się na wizytę do specjalisty, np. fizjoterapeuty uroginekologicznego. Kulki mogą mieć różne rozmiary oraz ciężar, dlatego ważne jest dobranie odpowiedniego gadżetu, szczególnie jeśli dopiero rozpoczyna się z nimi przygodę. Drugim zastosowaniem kulek gejszy jest stymulacja pochwy w trakcie zbliżenia z partnerem, którą można osiągnąć za pomocą np. zwykłych kulek, niewypełnionych ciężarkami, ale można pokusić się również o bardziej zaawansowane zabawki, z mechanizmem wibrującym.