Co ubrać, aby wyglądać szczuplej?

Zdecydowana większość kobiet boryka się z jakimiś mankamentami figury. Zazwyczaj dotyczą one niestety rozmiaru. Z tego też powodu w tym artykule radzimy, co ubrać, aby wyglądać szczuplej. Koniec z niezadowalającą sylwetką!

Zero oponki

Oponka to dość powszechny problem i chyba najczęstszy powód pytania, co ubrać, aby wyglądać szczuplej. Ten pozornie niewielki mankament odbija się dość znacznie na naszych wyborach modowych. W końcu żadna obcisła kreacja nie wygląda dobrze, gdy znajduje się pod nią oponka.

Najprostszą odpowiedzią na to, co ubrać, aby wyglądać szczuplej i pozbyć się oponki, są majtki korygujące. To część bielizny o właściwościach modelujących, która wygląda jak zwykłe figi, ale działa prawdziwe cuda. W sekundę usuwa oponkę, dzięki czemu brzuch wydaje się optycznie o wiele szczuplejszy.

Mniejszy brzuch i gładkie plecy

Kiedy twoim problemem jest duży brzuch, a dodatkowo narzekasz też na fałdki na plecach, musisz zwrócić szczególną uwagę na to, co ubrać, aby wyglądać szczuplej. Oczywiście część tych mankamentów można zamaskować luźniejszym ubraniem, ale przecież to nie wygląda dobrze.

Specjaliści w tym wypadku zalecają majtki modelujące wysokie. Ich wysoki stan sięga aż żeber, dzięki czemu cały brzuch i większa część pleców są skutecznie wygładzone. Jeśli nie wiesz, co ubrać, aby wyglądać szczuplej, na pewno zainwestuj właśnie w wysokie majtki modelujące. Są wyjątkowo uniwersalne i wyszczuplają powszechnie problematyczne partie.

Jędrne uda

Być może zastanawiasz się, co ubrać, aby wyglądać szczuplej, ze względu na swoje uda. Pomarańczowa skórka to częsty problem, z powodu którego kobiety mają duże kompleksy. Rozwiązaniem tego kłopotu mogą być panty.

To rodzaj bielizny korygującej, która doskonale wyszczupla uda oraz modeluje pupę. Panty są najlepszym rozwiązaniem dla kobiet z mało jędrną skórą, które chcą założyć obcisłą sukienkę. Nie uwierają, a fantastycznie modelują poszczególne partie.

Jeśli twoim problemem są nie tylko uda, lecz również brzuch, możesz wybrać bardziej rozbudowaną wersję pantów, czyli reformy. Mają one wysoki stan (zasłaniają żebra), dzięki czemu modelują uda, pupę, biodra, brzuch i plecy. Nie musisz więc dłużej myśleć, co wybrać, aby wyglądać szczuplej. Reformy działają niemal na każdą partię kobiecego ciała!

Smukła talia

Czasami chcemy się po prostu optycznie wysmuklić. W końcu nie każda kobieta boryka się ze złożonymi mankamentami. W takim wypadku odpowiedź na to, co ubrać, aby wyglądać szczuplej, nie jest wcale oczywista. A rozwiązania przecież istnieją!

Najlepszym sposobem na delikatne wysmuklenie sylwetki jest kupno dobrego gorsetu. Nosi się go jak body, ale bez biustonosza – miseczki są już częścią bielizny. To niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu odejmiesz sobie kilku centymetrów.