Pomysły na prezent pod choinkę dla drugiej połówki – inspiracje

Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie, ale nie masz pomysłu, co możesz jej podarować pod choinkę? Poznaj poniższe propozycje i zainspiruj się!

Świąteczny pewnik – zestaw kosmetyków

Z okazji świąt lub różnych okoliczności można spotkać w sklepach i aptekach duży wybór zestawów kosmetyków na prezent. W zależności od potrzeb i osobistych preferencji można wybierać więc spośród preparatów na zimę, do pielęgnacji włosów i całego ciała. Dobrym pomysłem są również perfumy, o ile dobrze znamy upodobania zapachowe naszej partnerki lub partnera.

Coś dla mola książkowego

Ciekawa lektura dla osoby kochającej czytać zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Nie kupuj przypadkowej pozycji – zastanów się, jakie hobby i upodobania ma ta druga strona. Miłośnikowi gotowania podaruj książkę z ciekawymi przepisami, osobie stawiającej swoje pierwsze kroki w roli przedsiębiorcy poradnik biznesowy, a zwolennikowi zagadek i zwrotów akcji kryminał. Nie ograniczaj się do tradycyjnych wydań lektur – jeśli Twoja druga połówka jest miłośnikiem elektroniki, postaw na czytnik e-booków, a jeśli ma już takie urządzenie, to na książkę w tej formie.

Gadżety i akcesoria, które nie wychodzą z mody

Chociaż skarpetki wydają się raczej oklepanym pomysłem, to obecnie w sklepach można dostać naprawdę zwariowane propozycje. Jeśli Twój partner lubi zwracać na siebie uwagę, zakładając kolorowe lub w różne wzory skarpetki, to z pewnością ucieszy go taki podarunek. Innym pomysłem są różnego rodzaju gadżety, które wielu panów uwielbia. Przykładem jest zestaw do słuchania muzyki pod prysznicem, powerbank, kamera go-pro lub samochodowa. Paniom spodobać się może subtelna biżuteria, urządzenie do pielęgnacji ciała (np. trymer, suszarka do włosów, prostownica) lub elegancki organizer.

Niezapomniane przeżycia

Jeśli nie chcesz ograniczać się wyłącznie do materialnych prezentów, podaruj swojej drugiej połówce niezapomniane wrażenia. Zastanów się, co lubi robić, czego chciałaby doświadczyć, a może czego się boi, a chciałaby przełamać ten strach. Możliwości jest naprawdę sporo: poczynając od romantycznego lotu balonem, a na przejażdżce samochodem terenowym kończąc.

Dobrym pomysłem są również wszelkie aktywności, którym możecie oddać się wspólnie, na przykład iść na kurs tańca latynoamerykańskiego czy kurs gotowania dla par.