Majtki koronkowe – jaki rodzaj majtek wybrać do figury?

Trudno porównywać do siebie sylwetki kobiet, ponieważ każda z nich jest inna. Podczas, gdy jedne z pań narzekają na nieproporcjonalną długość nóg, inne martwią się odstającymi boczkami, czy opadającymi pośladkami. Na ich szczęście problemy z wyglądem sylwetki rozwiązywać można… w garderobie.

Trudno porównywać do siebie sylwetki kobiet, ponieważ każda z nich jest inna. Podczas, gdy jedne z pań narzekają na nieproporcjonalną długość nóg, inne martwią się odstającymi boczkami, czy opadającymi pośladkami. Na ich szczęście problemy z wyglądem sylwetki rozwiązywać można… w garderobie. Już odpowiednio dobrane majtki z koronki sprawią, że sylwetka stanie się smuklejsza, a wszystkie niedoskonałości zostaną ukryte. W jaki więc sposób dobrać bieliznę do swojej figury, by mieć pełną kontrolę nad swoim wyglądem?

Seksowna bielizna modelująca sylwetkę

W pierwszej kolejności warto określić typ własnej figury, co pomoże dokonać wyboru bielizny podczas zakupów. Panie o charakterystycznej sylwetce w kształcie gruszki powinny sięgać po te majtki, które optycznie zmniejszą rozmiar ich bioder, ud i pośladków. Sprawdzą się tu klasyczne figi wydłużające nogi, czy koronkowe szorty, które dzięki swoim szerokim bokom oraz zabudowanym pośladkom optycznie pomniejszą pożądany obszar ciała. Kobiety ze zbędnymi kilogramami w talii także mogą liczyć na pomoc ze strony majtek koronkowych, modelujących ich sylwetkę. W tym przypadku sprawdza się bielizna z podniesionym pasem, w której górna część sięga do pępka, tuszując odstający brzuszek oraz boczki.

Najbardziej uniwersalne majtki koronkowe, które sprawdzają się w przypadku niemal każdej sylwetki to klasyczne figi. Dzięki swojej budowie stabilnie przylegają do ciała, a ich budowa uznawana jest przez panie za najbardziej wygodną. Subtelnie wykrojony dół majtek przyczynia się do optycznego wydłużenia nóg, a podwyższona góra stabilnie przytrzymuje bieliznę w pasie. Panie o tęgiej budowie ciała także mogą sięgnąć po figi z koronki, ponieważ na rynku dostępne są specjalne modele XXL. W tym przypadku podwyższony stan majtek dodatkowo wydłuży nogi i zatuszuje odstający brzuszek.

Zmysłowość w odważnym wydaniu

Nie można zapomnieć, że obok zabudowanych majtek w sklepach z bielizną kupić można także modele o odważniejszych krojach, które przez marki takie jak Agnes Lingerie szyte są zgodnie z wymiarami ciał klientek. W ich przypadku na zakup decydować się powinny panie o nienagannej sylwetce, u których zarówno pupa, jak i brzuch pozostają bez zarzutu. Mowa o stringach oraz specjalnej odmianie fig- tanga. Stringi niemal całkowicie eksponują pośladki i nie podtrzymują ich, przez co kształtna i jędrna z natury pupa będzie w nich doskonale wyglądać. Tanga z kolei dzięki swoim wyciętym bokom maksymalnie wydłuża nogi, skupiając się na wysmuklaniu sylwetki. W obu przypadkach kroje majtek skoncentrowane są na kobietach o węższych biodrach, u których cienkie paski bielizny nie spowodują nieprzyjemnych odcisków na skórze.

Koronkowe majtki znaleźć można w formie mniej lub bardziej zabudowanego kroju. Wiedza na temat dopasowania modelu bielizny do rodzaju sylwetki pozwala na jej sprawne modelowanie, co w konsekwencji dodaje pewności siebie kobietom. Od teraz każda z pań może kupować koronkowe majtki w pełni świadomie, z myślą o korzystnym wyglądzie swojej figury.