Gdzie najlepiej kupować torebki?

Buty i torebka – to dwa elementy damskiej garderoby, które są prawdopodobnie najczęściej kupowane przez panie. Nic dziwnego, że przybywa miejsc, w których można kupić oba akcesoria. Gdzie jednak najlepiej kupować, zwłaszcza torebki? Możliwości jest przecież mnóstwo – od zwykłych bazarków i targów, przez sklepy w centrach handlowych i drogie butiki, aż po sklepy internetowe i…takie miejsca jak hurtownia torebek. Na co przy okazji zwracać uwagę?

Torebka na osiedlowym targu: jeśli zależy nam na tanim i szybkim zakupie

Na osiedlowych targach i bazarkach można zazwyczaj bez problemu kupić torebki – i to w całkiem okazyjnej cenie. Niestety, często ich jakość pozostawia wiele do życzenia, nawet jeśli na pierwszy rzut oka przypominają torebki ze sklepowych półek. Z tego względu zakup torebki na bazarku będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na szybkim znalezieniu całkiem nieźle wyglądającej torebki (a w dodatku taniej), ale wiemy jednocześnie, że nie musi nam zbyt długo posłużyć (np. kupujemy ją z myślą o pojedynczych wyjazdach).

Torebka z drogiego butiku czy może ze sklepu internetowego?

Kolejne opcje? Niektóre panie decydują się np. na zakup torebki z drogiego butiku prowadzonego przez projektanta. Zakup w takim miejscu to niemal gwarancja tego, że będziemy posiadać jeden z nielicznych egzemplarzy danej torebki (projektanci, zwłaszcza niszowi, często produkują zaledwie parę sztuk z danego modelu). Niestety – to także gwarancja tego, że cena będzie wysoka. Z kolei na zakupy w sklepie internetowym zdecydują się prawdopodobnie kobiety, które cenią sobie okazje, lubią spędzać czas na wyszukiwaniu najlepszych ofert i nie boją się kupowania za pośrednictwem Internetu.

A może…hurtownia torebek?

Hurtownia torebek raczej nie jest pierwszym wyborem większości kobiet. Ba – mało kobiet decyduje się na to, by to właśnie hurtownia torebek była miejscem, w którym zaopatrzą się w poszukiwane akcesoria. Główny powód? Większość hurtowni sprzedaje torebki pośrednikom, którzy kupują po kilka sztuk. Okazuje się jednak, że niektóre z hurtowni sprzedają także swoje produkty detalicznie. A zakup w takim miejscu to możliwość nabycia torebki po znacznie niższej cenie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.