Etui – czy naprawdę jest potrzebne?

W języku angielskim funkcjonuje powiedzenie: „small things matter”. Rzeczywiście, gdy nad tym pomyślimy dojedziemy do wniosku, że drobiazgi naprawdę mają znaczenie.

Często na przykładzie drobnych szczegółów lub wpadek można ocenić, czy nowo poznany rozmówca to osoba z klasą, czy tylko pragnąca za taką uchodzić. Dżentelmena cechuje to, że potrafi być nim w każdej sytuacji i każdej kwestii – od największych do najmniejszych. Także w kwestii ubioru i akcesoriów. Świadoma tego marka Vip Collection w swojej bogatej ofercie przewidziała również szeroki wybór klasycznych i funkcjonalnych dodatków, które pozwolą pokazać, że w stylu liczą się nawet najdrobniejsze rzeczy.

Do czego przydaje się etui?

Tak jak w kwestii ubioru, drobny fakt, jak np. krzywo zawiązany krawat potrafi zepsuć całą kompozycję, nawet gdy cały gdy cały cały garnitur jest najwyższej klasy tak samo sytuacja przedstawia się w odniesieniu do dodatków. Wyobraźmy sobie sytuację poznania na uroczystej kolacji potencjalnego kontrahenta. To naturalne, że staramy się jak najlepiej zaprezentować siebie, a tym samym swoją firmę. I gdy dochodzi w końcu do wymiany wizytówek podajemy rozmówcy zniszczony kartonik, który kompletnie się pomiął w kieszeni marynarki podczas spożywania posiłku. Zwyczajna sytuacja, która może zrujnować dobre wrażenie, budowane przez cały wieczór. A przecież wystarczyło malutkie etui na wizytówki, takie jak jedno z oferty Vip Collection by uniknąć wpadki.

Oferta Vip Collection

Świadomi funkcjonalnej roli dodatków przygotowaliśmy bogaty wybór stylowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów etui. Wśród nich etui na klucze Vip Collection z serii m.in. Monaco, London czy Milano. Warto również wspomnieć o wyjątkowej kolekcji Beverly Hills, która to wyróżnia się designem i nowoczesnym lukiem.

Różnorodna stylistyka pozwoli dobrać odpowiednie akcesorium do każdego gustu i preferencji. Koniec z szukaniem kluczy wśród drobnych po kieszeniach, koniec z krępującym podzwanianiem przy każdym kroku. Skórzany dodatek pozwoli schować wszystkie zestawy kluczy: do domu, biura czy auta w jednym miejscu pozwalając oszczędzić czas i nerwy na szukanie.

Każdy elegant wie, jak wypchany portfel w kieszeni potrafi zepsuć efekt dobrze skrojonej marynarki czy spodni. W oficjalnych sytuacjach jednak często można się bez niego obejść, szczególnie dziś, gdy wszędzie obsługiwane są karty płatnicze. Zamiast portfela lepiej zabrać cienkie etui na dokumenty ze skóry, które można uzupełnić futerałem na karty kredytowe.

Oferty dopełniają etui na okulary, które zapewnią znacznie lepszą ochronę niż kieszeń marynarki, czy futerały na długopisy lub pióra. Małe, ale doskonale wykonane akcesoria pokażą wszystkim, że właściciel jest przewidujący i przykłada uwagę do każdego szczegółu.

Na koniec warto wspomnieć, że w chwili obecnej w sklepie internetowym vip-collection.pl trwają rewelacyjne promocje świąteczne, które pozwalają zaoszczędzić 50%.