Cellulaze – skuteczna terapia walcząca z cellulitem

Cellulit to zmora wielu osób, nawet tych, które są aktywne fizycznie. Zastoje limfatyczne, które odpowiadają za cellulit, często pojawiają się w trakcie ciąży, u osób z nadwagą oraz tych, które nieprawidłowo się odżywiają. Skóra pokryta nierównościami i wgłębieniami jest sporym kompleksem. Zapytaliśmy ekspertów z Bieńkowscy Clinic o skuteczny sposób na walkę z cellulitem. Odpowiedź jest jedna – Cellulaze. Przedstawiamy najlepszą terapię, która walczy z cellulitem.

Cellulaze

Zabieg usuwający cellulit polega na wprowadzaniu w tkankę tłuszczową cienkiego światłowodu, który emitując fale laserowe, podgrzewa tkanki. Podczas trwania całego zabiegu lekarz ma pełną kontrolę nad pracą światłowodu. Pomaga mu również system SmartSense, który zabezpiecza między innymi przed oparzeniami. Zabieg jest bezbolesny dla Pacjentów dzięki podaniu znieczulenia miejscowego lub krótkotrwałego dożylnego. Po zabiegu można odczuwać pewny dyskomfort, ponieważ znieczulenie przestaje działać. Jest to jednak krótkotrwałe uczucie.

Na czym polega zabieg Cellulaze?

Cellulaze to endolaser, który swoje działania opiera na promieniowaniu. Oto jak po kolei działa laser:

  • przecina przegrody łącznotkankowe, dzięki temu zagłębienia i zaciągnięcia skóry zostają wygładzone,
  • upłynnia tkankę tłuszczową w miejscach jej nadmiaru, przez co fizycznie i trwale likwiduje uwypuklenia,
  • podgrzewa, co z kolei obkurcza skórę i stymuluje jej komórki, mobilizując ją do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu wkrótce po zabiegu staje się ona gęstsza, bardziej napięta i gładka.

Cellulaze to najbardziej precyzyjne urządzenie dostępne na rynku. Stanowi przełom na rynku medycyny estetycznej, ponieważ jako jedyne pozostawia skórę gładką i to już po pierwszej sesji zabiegu.

Efekty zabiegu Cellulaze

Pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu. Jednak, aby w pełni otrzymać satysfakcjonująca poprawę wyglądu skóry, należy dać jej 3 miesiące na regenerację, w trakcie których stopniowo zachodzą procesy naprawy gęstości i napięcia skóry. Należy jednak pamiętać o tym, że trzeba zadbać o podtrzymanie tych efektów. Aby to zrobić, warto wprowadzić odpowiednią dietę i aktywność fizyczną oraz stosować pielęgnację skóry. Oprócz tego specjaliści z Bieńkowscy Clinic zalecają stosowanie ich autorskiej terapii podtrzymującej efekty. Składają się na nią produkty do stosowania doustnego i miejscowego na leczone obszary. Efekty terapii utrzymują się przez 12 miesięcy, dlatego warto ją powtórzyć.

Cellulaze – walka z cellulitem na miarę XXI wieku

Terapia walcząca z cellulitem Cellulaze to najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianej skórki pomarańczowej. Jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, którym podoba się ich sylwetka, jednak mają problem z nierównościami skóry. Stosowanie kremów nie do końca sprawdza się w usuwaniu cellulitu, dlatego nie warto marnować czasu i pieniędzy na kolejne specyfiki. Cellulaze według lekarze z Bieńkowscy Clinic to najlepsze urządzenie, które swoją technologią i rezultatami wciąż zachwyca i zaskakuje.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o terapii walczącej z cellulitem, wejdź na stronę Bieńkowscy Clinic: https://bienkowscyclinic.pl/