Celebrytki srebrne – minimalistyczna modna biżuteria

Celebrytki srebrne to małe cacuszka, które od kilku sezonów, zdobią dekolty, praktycznie wszystkich kobiet. Te utrzymane w minimalistycznym stylu naszyjniki, składające się z delikatnego łańcuszka z malutką zawieszką, szczególnie upodobały sobie gwiazdy i topowe it- girl.

Bez przesady można powiedzieć, że celebrytki podbiły serca kobiet na całym świecie. Ich uniwersalny charakter sprawia, że pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i do wieczorowych sukienek.

Celebrytki- wzory

Celebrytki srebrne projektowane są z myślą o wielu kobietach, dlatego dostępnych jest tak wiele modeli i wzorów, wychodząc bowiem naprzeciw oczekiwaniom kobiet, projektanci proponują, zarówno modele minimalistyczne, jak i bardziej wyszukane.
Coś dla siebie znajdą zarówno zwolenniczki minimalizmu, geometrycznych wzorów, jak i zdecydowanych kresek; ale z pewnością nie rozczarują się też miłośniczki przyrody czy pełnego glamouru. Z myślą o nich, projektowane są zawieszki inspirowane naturą, liśćmi, piórkami czy małymi zwierzątkami. Wielkim powodzeniem cieszą się również zawieszki z cyrkoniami czy kryształkami- zwracające uwagę swoim blaskiem.

Zawieszki

Inna ciekawą grupę, stanowią zawieszki personalizowanie- czyli z literką imienia czy też nawet całym napisem.

Od niedawna, dostępne są też celebrytki podwójne lub modułowe. Mamy wtedy możliwość łączenia wzorów i jeszcze pełniejszego wyrażenia siebie. Celebrytki srebrne, pięknie wyglądają szczególnie latem, gdy wyeksponowane na opalonym dekolcie, miękko okładają się na szyi.Jedynym ograniczeniem w wyborze tej biżuterii jest wyobraźnia nasza i projektantów, każda kobieta z pewnością znajdzie model idealny dla siebie.Ten rodzaj biżuterii został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Dlatego pasuje kobietom w każdym wieku, czy rozmiarze.Ten hit ostatnich sezonów pozwoli poczuć się piękną każdej kobiecie, dodając jej blasku i podkreślając urodę a cała stylizacja nabierze klasy i elegancji. Dyskretny łańcuszek z małą zawieszką pasować będzie zawsze, to sprawia, że jest to biżuteria ponadczasowa.