Święta to czas miłości! Biżuteria dla par

Trwałe więzi zasługują na trwałe pamiątki i celebrowanie. Idealną, nieprzemijalną pamiątką jest biżuteria dla par. Z kolei doskonałą porą na jej wręczenie są święta Bożego Narodzenia. Grawerowane bransoletki lub dwie połówki serca w formie wisiorka na zawsze zachowają w naszej pamięci piękne, świąteczne chwile. Co więcej, będziemy mogli stale nosić je ze sobą.

Biżuteria dla par, czyli symbol Waszego wyjątkowego uczucia
Biżuteria jest ponadczasowa jak miłość. Nie ulegnie zniszczeniu tak jak inne przedmioty, podkreślając stosunek zakochanych do trwałości związku. Ponadto wisiorek czy bransoletka są małe i zawsze możemy nosić je przy sobie. W dowolnej chwili będą przypominać nam o miłości, stanowiąc pocieszenie w trudnych chwilach rozłąki. Tym bardziej docenią taki upominek zakochani, którzy w wyniku różnych sytuacji życiowych przez jakiś czas muszą przebywać osobno.
Symboliczna biżuteria dla ukochanej osoby, którą podarujemy w okresie świątecznym, będzie już zawsze przywoływać piękne wspomnienia wspólnie przeżytych chwil. Możemy w ten sposób podkreślić wartość pierwszych świąt spędzanych razem lub wejścia związku w nowy, bardziej zaawansowany etap. Choć prezent będzie miał największe znaczenie dla nas samych, o wyjątkowości naszej relacji będą mogli przekonać się także bliscy i inne otaczające nas osoby.

Jaką biżuterię dla pary wybrać?
Podczas wyboru biżuterii dla pary kluczowym zadaniem jest dla nas przede wszystkim ustalenie typu biżuterii. Większość zakochanych wyklucza pierścionki, pozostawiając ich zakup wyłącznie na okazje takie jak zaręczyny oraz ślub. Znacznie chętniej skłaniamy się ku zakupowi wisiorków lub bransoletek.
Zasadniczy plus zakupu bransoletki to jej lepsza widoczność. Wisiorek przez większość czasu może być schowany pod ubraniem, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy nosimy więcej odzieży wierzchniej. Przewaga wisiorka polega jednak na tym, że staje się on bardziej osobisty, spoczywając w pobliżu serca ukochanej osoby.
Zarówno wisiorek, jak i bransoletka mogą zawierać dowolny motyw. Najpopularniejsze wzory to z pewnością połówki serca lub puzzle (oboje zakochani posiadają swoje połowy, które idealnie łączą się ze sobą). Jeśli nie podoba nam się taki wzór lub po prostu chcemy się wyróżniać, możemy wybrać dowolny motyw, który w jakiś sposób kojarzy nam się z naszym związkiem. Każda relacja ma swoją niepowtarzalną historię, którą można wykorzystać. Przykładowo jeśli poznaliśmy się podczas wyjazdu na narty, symbolem takim może być płatek śniegu lub nawet sama narta. Jeżeli naszą wspólną pasją są wędrówki górskie, możemy dobrać małe zawieszki z wizerunkiem gór.

Magia pamiątkowego grawera
Aby dodatkowo uwiecznić datę wręczenia prezentu, wygrawerujmy ją na rewersie wybranej zawieszki. Bardzo dobrze będzie prezentować się także data rozpoczęcia związku, data zaręczyn, ślubu lub po prostu inicjały pary. Dzięki temu biżuteria staje się w pełni unikatowa i możemy mieć pewność, że nikt nie posiada takiej samej.
Wraz z biegiem lat pamiątkowy grawer na biżuterii może przenosić nas do pięknych wspomnień, między innymi tych świątecznych, podczas których rozkwita miłość. Z roku na rok będziemy mogli podziwiać trwałość naszego uczucia. Za kilkadziesiąt lat ponadczasowa pamiątka może zostać przekazana potomnym, na przykład dzieciom lub wnukom. W ten sposób nasze uczucie nigdy nie zostanie zapomniane.

Autorem artykułu jest AllSilver.pl – hurtowania biżuterii srebrnej i złotej.