RANDKI I INNE SZALEŃSTWA

ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA TO DOSKONAŁY POCZĄTEK WYJĄTKOWEGO DNIA

Czy zastanawiałyście się kiedyś jak często obdarowujecie swojego ukochanego w ciągu roku? Czy często nasze prezenty nie ograniczają się tylko do „kalendarzowych” okazji typu urodziny, imieniny, walentynki…
Zastanawiałyście się może czy warto by było pomyśleć o swoim mężczyźnie częściej niż kilka razy w roku? Dziś zdradzę wam sposób na romantyczne rozpoczęcie dnia, jakim jest śniadanie do łóżka.

Nie ma nic lepszego na pełen relaksu i miłości początek dnia, nawet gdy nie jest to zbyt wyszukane!
Ze swojego doświadczenia wiem, a wierzcie mi przygotował już swojemu ukochanemu setki takich śniadań (jak nie więcej). Wystarczy kilka maleńkich trików i odrobina fantazji aby zwyczajne śniadanie w łóżku stało się celebracją miłości i uczuć.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/08/1-subscribe.ru_.jpg

Ja za każdym razem rozkochuje w sobie swojego ukochanego, jak budzę go w sobotni ranek pocałunkiem i tacą ze śniadaniem, na które składają się m. in. małe kanapeczki, wprost jak z cesarskiego dworu Habsburgów.

Kanapeczki mogą być z wędliną, warzywami, konfiturami, wszystko zależy od gustu waszego mężczyzny. Na takim śniadaniu nigdy nie może zabraknąć kawy (herbaty). Nieraz podaję też w kieliszku owoce, pokrojone w grubą kostkę.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/08/2-yserka.pinger.pl_.jpg
Kochane, pamiętajcie czasem sama kawa z rogalikiem podane tylko z miłością jest w stanie zdziałać cuda. Nie ważna jest zastawa ani satynowa pościel. Pamiętajcie tylko aby powiedzieć ukochanemu, że jest dla was najważniejszy i kochacie go najbardziej na świecie.

Przykłady innych przekąsek na romantyczne śniadanie to:

1)Puszyste naleśniki lub racuchy wycięte w kształt serduszka (dzięki foremce do ciastek),

2) Jajka sadzone np. w „kształcie serduszek”,

3) Musli podane w filiżankach z bitą śmietaną lub mlekiem,

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/08/3-kobieta.interia.pl_.jpg
4) Fantazyjne kanapeczki,

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/08/4-eradomianki.pl_.jpg
5) Sok wyciśnięty ze świeżych owoców, świeże pieczywo, konfitury, owoce.

Zdaję sobie również sprawę, że są panowie, którzy nie potrafią doceniać starań swoich kobiet. Mała rada, pamiętajcie woda kamień toczy, nie poddawajcie się, nieraz trzeba robić coś kilka razy aby wywołać pożądany skutek. Jak i to nic nie da, należy zdecydowanie żądać wzajemności w waszych staraniach.

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki aby wszystko się udało.

Kasia Skoczylas

391 Total Views 1 Views Today