WOMAN IN LOVE

W zakładce WOMAN IN LOVE będziemy pisać o parach, narzeczeństwie a przede wszystkim o stanie, który jest ich konsekwencją, czyli o małżeństwie. Będziemy podpowiadać jak być wspaniałą, piękną, atrakcyjną, mądrą żoną. Co trzeba robić aby z każdym dniem podgrzewać miłość małżeńską rozkochując w sobie swojego męża/narzeczonego/chłopaka.

Pomożemy przygotować randkę małżeńską (i nie tylko), romantyczną kolację, niecodzienne szaleństwo, a nawet zdradzimy jak uwieść swojego Ukochanego, chociażby poprzez przygotowanie mu romantycznego śniadania do pracy. Poradzimy również, jak sprawić, aby ukochany każdego dnia traktował kobietę tak jak ta na to zasługuje, czyli jak prawdziwą księżniczkę.

Redaktorem rubryki będzie Katarzyna Skoczylas (szczęśliwa mężatka), która swoim własnym przykładem udowodni, że bycie stuprocentową żoną jest najlepszą profesją dla nowoczesnej kobiety, dowodząc tym samym, iż obecnie wyśmiewane kobiece atuty takie jak subtelność, kobiecość, słodycz są wielką zaletą kobiety, bo czynią ją piękną i silną.

Nie zbraknie tu również przedruków z różnych wartościowych portali i blogów traktujących o psychologii kobiety i związków.

457 Total Views 1 Views Today