JAK ODPOWIEDNIO DOBRAĆ STANIK?

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/1-staniki.jpgPo ostatnich konsultacjach JESTEM PIĘKNA!  Iza, właścicielka saloniku „Świat Staników”  sporo namieszała nam w głowach swoją prezentacją dotyczącą prawidłowego dobrania stanika. Po długich przemyśleniach doszłyśmy do wniosku, że my kobiety mamy ogromny problem z dobraniem odpowiedniego stanika. Idąc więc za ciosem wybrałyśmy się do Izy, która jest profesjonalną brafitterką i zapytałyśmy ją o kilka cennych rad.

Salonik Izy mieści się przy ul. Drukarskiej 38 (I piętro), jest niewielki ale kryje w sobie pełno skarbów a sama Iza zna się na brafittingu jak mało kto.

“Świat Staników” to miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie swój idealny biustonosz. Dyplomowana brafitterka, absolwentka Akademii Brafittingu pomoże w dobraniu biustonosza i udzieli porad związanych z biustem i biustonoszami.

CO TO JEST BRAFITTING? http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/staniczki.jpg

Brafitting pochodzi od angielskich słów: bra – biustonosz i fitting – dopasowanie. Jak to rozumieć? Jest to taki biustonosz, który jest dopasowany do kobiety, leży na niej tak jak powinien. Pełni swoje podstawowe funkcje (biusto-nosz), do tego jest odpowiedni do danego biustu.

Brafitterka  to osoba pomagająca w dobraniu odpowiedniego biustonosza. Ma niezbędną wiedzę i umiejętności, potrafi dobrać biustonosz spełniający wymagania klientki będący jednocześnie odpowiednim dla niej.

CZY BRAFITTING JEST POTRZEBNY?  

Szacuje się, że od 80-95% Polek nosi źle dobrane biustonosze. Źle dobrane, czyli mające zbyt luźne obwody i za małe miseczki. Jest to problem nie tylko estetyczny ale i zdrowotny – ślady na piersiach, wg niektórych onkologów mogą zwiększać ryzyko raka piersi, ślady na ramionach, problemy z kręgosłupem.

JAK PRAWIDŁOWO DOPASOWAĆ BIUSTONOSZ?

Ułóż biust w miseczce- będzie ci łatwiej kiedy pochylisz się do przodu.

Dopasuj właściwą długość ramiączek- nie mogą uciskać ramion, ani się z nich zsuwać.

Wyreguluj tył, sprawdzając czy się nie unosi Luc czy nie opada.

Upewnij się czy na mostku stanik idealnie przylega do ciała.

Sprawdź czy fiszbiny układają się zgodnie z konturem piersi.

Podnieś ręce i sprawdź czy biustonosz nie przesuwa się ku górze.

JESTEŚMY W SZOKU!

Kasia przyszła do „Świata Staników”  w rozmiarze 75B, wyszła z rozmiarem 65 F, natomiast Asia przyszła w rozmiarze 75D, a wyszła już w rozmiarze 80 F.

Zachęcamy Was gorąco do odwiedzenia “Świata Staników”.

KS

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/piersiowka-001.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/08/mala_piersiowka-001.jpg

1109 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas