CZY WYGLĄD MA ZNACZENIE KIEDY SZUKAMY PRACY?

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/konf_asia2-1024x685.jpgJak poradzić sobie na rynku pracy po dłuższej przerwie? W jaki sposób zdobyć pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Oraz z jakimi problemami borykają się kobiety na rynku pracy?

„Z kobietami o kobietach – moje życie zmieniło się dzięki Europejskiemu Funduszowi Społecznemu” to projekt realizowany przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu.

W ramach projektu w kilku miastach województwa dolnośląskiego organizowane są debaty kobiet pozostających bez zatrudnienia z kobietami aktywnymi zawodowo, które wykorzystując fundusze unijne wróciły do pracy. Jedno z takich spotkań odbyło się w poniedziałek w Kłodzku.

Panie, podczas całej debaty mogły dowiedzieć się, jak efektywnie szukać pracy, jak rozpocząć działalność gospodarczą, a także jak przygotować się mentalnie do poszukiwania zatrudnienia, a nawet jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną.

Dla czterech uczestniczek debaty przygotowano również miłą niespodziankę – metamorfozę pod okiem stylistki, wizażystki i fryzjera.

Uczestniczki debaty zgodnie przyznały, że to spotkanie może być początkiem nowej drogi zawodowej i silnym impulsem do dalszego działania, bo czasem wystarczy niewielka zmiana, żeby poczuć swoją siłę.

Zmiana wizerunku bardzo otwiera kobiety. Jak dobrze wyglądamy, to dobrze się ze sobą czujemy. Czujemy się piękne, spełnione, mamy moc do działania, bo zmiana wyglądu, to dopiero początek …

***

Ubrania udostępniła marka ORSAY, obuwie marka DEICHAMANN, za metamorfozy była odpowiedzialna AKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA,  z którą współpracują specjaliści z Fabryki Kobiecości.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC_1779.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC_1695.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC_1732.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/DSC_1768.jpg

867 Total Views 2 Views Today

Kasia Skoczylas