PORADY WIZAŻYSTKI- TEST VICHY NORMADERM 3IN 1

Vichy Normaderm 3in1
Cleanser+Scrub+Mask
125ml/33zł

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/13.jpg

Vichy 3w1 w zależności od użycia spełnia rolę kremu oczyszczającego, preparatu złuszczającego oraz maseczki. Jeśli chcemy go użyć jako preparat oczyszczający to wystarczy nanieść odrobinę produktu na wilgotną skórę twarzy i delikatnie masować, jeśli chcemy zaś maseczkę to nakładamy cienką warstwę na 5 min i czekamy do wyschnięcia, a następnie spłukujemy wodą. Osobiście ten produkt bardzo przypadł mi do gustu. Odkąd pamiętam nie lubiłam używać żeli peelingujących, a za sprawą tego trio moje upodobania całkowicie się zmieniły. Vichy świetnie radzi sobie z moją buźką. Lubię go używać w każdej roli, chociaż jako peeling jest dla mnie trochę za delikatny, ale to dlatego, że ja lubię mocne zdzieraki. Natomiast jako krem oczyszczający sprawdza się świetnie. Po jego użyciu mam uczucie bardzo czystej buzi, przy czym nie mam tzw. “ściągniętej” skóry. Mogę go używać na co dzień, ponieważ jest delikatny i nie podrażnia mojej twarzy.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/23.jpg
Jeśli chodzi zaś o maseczkę to po prostu ubóstwiam tą formę. Konsystencja Vichy jest bardzo gęsta i kremowa, a nakładanie tego cuda jest przyjemnością. Wystarczy naprawdę odrobinka, by pokryć całą buźkę pastą, która zasycha na twarzy bardzo szybko. Po zmyciu maseczki skóra jest oczyszczona,  bardzo gładka i odżywiona. Aż mam ochotę używać maski na co dzień, ale jestem trochę leniuchem jeśli chodzi o te sprawy.
Poza wyżej wymienionymi zaletami mam wrażenie, że 3w1 jest nie do wykończenia. Używam go od sierpnia i nie widzę końca. Natomiast kiedy to nastąpi to bez oporów skuszę się na kolejne opakowanie, zwłaszcza, że cena jest bardzo przyjazna dla portfela.

Pozdrawiam, Monika Pietruk

Więcej informacji o kosmetykach oraz wiele ciekawych spostrzeżeń na ich temat możecie znaleźć na blogu Moniki.

958 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas