PORADY WIZAŻYSTKI- TEST KREMOWYCH POMADEK DO UST

ESSENCE LIPSTICK

Coralize Me!
All About Cupcake
4g/7zł

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/IMG_7536-001.jpg

Dzisiaj zrecenzuję dla Was pomadki Essence, które leżą w moim kuferku już dosyć długo. Na początek chciałabym wspomnieć, że przypominają mi one bardziej błyszczyki, aniżeli pomadki, a to ze względu na  krycie, które jest bardzo, bardzo delikatne. Rzekłabym, że półprzezroczyste.

Ja w kufrze posiadam dwa odcienie: Coralize me! ( ponoć już wycofana, jednak nie siedzę na tyle w tej marce, żebym wiedziała na 100%) oraz All About Cupcake. Z czego ta druga wydaję mi się odrobinę lepiej kryjąca. A to za sprawą tego, że Coralize Me! ma delikatny odcień z drobinkami, które to wybijają się na pierwszy plan i pomarańczka jest bardziej transparentna.

Pomadki bardzo przyjemnie nakłada się na usta, mają kremową konsystencję i nie podkreślają suchych skórek. Nie zauważyłam by wysuszały usta. Według mnie nawet trochę nawilżają. Świetnie sprawdzają się do użycia na co dzień, gdyż przez delikatną półprzezroczystą strukturę nie potrzebujemy lusterka do poprawek.

Jeśli chodzi zaś o trwałość to tutaj niestety nie będzie zachwytu. Pomadki bardzo szybko się ścierają i zjadają. Na moich ustach trzymają się 1-3h, ale za to znikają z ust tak, że nic nie widać.

Myślę, że pomadki spodobają się osobom, które chcą na co dzień delikatnie podkreślić usta, a nie przepadają za klejącymi błyszczykami.

Coralize Me!

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/ciemna.jpg

All Abuot Cupcake

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/jasna.jpg

Pozdrawiam, Monika Pietruk

Więcej informacji o kosmetykach oraz wiele ciekawych spostrzeżeń na ich temat możecie znaleźć na blogu Moniki.

950 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas