Profesjonalne rzęsy do zagęszczania

Profesjonalne rzęsy do zagęszczania powinny być przede wszystkim łatwe do zakładania oraz wyglądać bardzo naturalnie. Rzęs najwyższej jakości używają profesjonalni wizażyści, a także kosmetyczki – stylistki rzęs, które zagęszczają i wydłużają rzęsy. Dzięki dobrej jakości produktom rzęsy klientek wyglądają wyjątkowo lekko, a przy tym naturalnie, pięknie podkreślając oczy. Warto zaopatrywać się w wysokiej jakości rzęsy, które będą dobrze się przyczepiały i dadzą zniewalający efekt.

Jaki profil rzęs wybrać?

Rzęsy sztuczne do przedłużania dostępne są w wielu rozmiarach a także mają różne profile. Profil jest to sposób ich wygięcia. Można rozróżnić J, B, C i D, gdzie profil J jest najbardziej prosty, a D najbardziej wygięty i widoczny jest duży łuk. Profil J oraz profile B i C są idealne dla kobiet, które mają niewielkie naturalne rzęsy. Jeśli rzęsy klientki nie są podkręcone, wtedy warto wybrać te profile. Wybranie bardzo podkręconych rzęs dla klientki, której rzęsy są krótkie i mało podkręcone może sprawić, że doczepiane rzęsy będą wyglądać bardzo nienaturalnie. Na specjalne okazje oraz dla kobiet, które mają swoje naturalne długie i podkręcone rzęsy, można wybrać profil D o największym łuku. Do stylizacji rzęs nierzadko używa się rzęs o różnej długości i różnym profilu, np. w przy kącikach oczu od wewnętrznej strony, wybiera się najczęściej rzęsy krótsze i mniej podkręcone. Aby zwiększyć optycznie oczy, warto wybrać kilka bardziej podkręconych rzęs w zewnętrznych kącikach oczu.

Rzęsy do profesjonalnej stylizacji można znaleźć na stronie: http://professional-lashes.pl/

Jaki rodzaj rzęs można wybrać do stylizacji: jedwabne rzęsy, rzęsy kępki, rzęsy na taśmie, rzęsy na pasku, rzęsy norki

W zależności od naszej stylizacji, ale również sposobu przedłużania i zagęszczania rzęs, stylistka rzęs wybiera różne rodzaje rzęs. Rzęsy 1:1 to najczęściej rzęsy norki albo rzęsy jedwabne. Rzęsy norki wykonane są z naturalnego włosia, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie i nie obciążają rzęs klientki. Rzęsy jedwabne idealnie imitują naturalne włosy, są bardzo delikatne i dość cienkie. Idealnie nadają się jako rzęsy 1:1. Po założeniu rzęs norki albo rzęs jedwabnych klientka czuje się swobodnie.

Rzęsy na taśmie oraz rzęsy na pasku to idealne rzęsy do jednorazowego przedłużania rzęs. Są to rzęsy, które można łatwo usunąć. Sprawdzą się do szybkiej aplikacji do makijażu ślubnego albo wieczorowego. Rzęsy na pasku to najczęściej rzęsy magnetyczne – w przeciwieństwie do rzęs na taśmie, nie używa się do ich aplikacji mocnego kleju. Sztuczne rzęsy można aplikować również jako rzęsy kępki. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcę delikatnie i jednorazowo zagęścić naturalne rzęsy, bez przedłużania 1:1. Rzęsy kępki to najczęściej jedwabne rzęsy.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj rzęs wybierzemy, warto kupować sztuczne rzęsy od sprawdzonego producenta, np. Professional Lashes.

Professional Lashes produkuje najwyższej jakości rzęsy sztuczne dla profesjonalistów, a można znaleźć je na stronie: http://professional-lashes.pl/oferta,5,pl.html