We’re all mad here… czyli zimowa szafa Alicji z Krainy Czarów

z7479004Q,Alicja-w-Krainie-CzarowFiolety zagościły na dobre w tym sezonie. Ostatnio pisałam o pomadkach w kolorze owoców leśnych, dziś na tapetę biorę kreacje z wybiegów.

Oprócz fioletów w modzie panoszy się również paryski błękit, turkus, pomarańcz czy czerń a wszystko to dzięki propozycjom, które zaserwowała nam na sezon jesień-zima 2015/2016 marka Honor.
Marka Honor znana ze swojego zamiłowania do baśniowych inspiracji, tym razem zagląda do dzikich lasów Stanów Zjednoczonych.
Projektantka marki Honor- Giovanna Randall– stwierdziła, że jej największą inspiracją były lasy północno-wschodniej Ameryki. Dla mnie wszystkie te soczyste kreacje również kojarzą się z lasem …ale tym z Alicji z Krainy Czarów.
To, co najbardziej przykuło mój wzrok to nie tylko soczystość kolorów, wśród których prawdziwym królem wybiegu jest intensywny oranż ale również ich niebanalne połączenia.

were-all-mad-here-alice-wonderland-daily-quotes-sayings-pictures
Jeśli lubisz aplikacje rodem jak z ludowej wycinanki, w tym sezonie możesz eksperymentować z nimi do woli.
Jesteś niepoprawną romantyczką? Uwielbiasz stare baśnie? Z pewnością kreacje Honor bardzo cię zachwycą oraz zainspirują do tworzenia własnych baśniowych zestawień. Mnie szczególnie do serca przypadła oranżowa suknia… szkoda tylko, że w tym kolorze wyglądam nieatrakcyjnie.

Te z  was, które miały przyjemność być u mnie w salonie na analizie kolorystycznej, wiedzą że uwielbiam łączyć fiolety z pomarańczami i błękity z fioletami. Nie jestem jednak wielbicielką kolorowych rajstop, ale może czas najwyższy zaszaleć?

Ściskam, Kasia

honor honor1 honor2 honor3

923 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas