SPICZASTE BUTY POWRACAJĄ DO ŁASK

Pamiętacie buty ze spiczastymi czubkami? Zaledwie kilka lat temu uznawane były za kicz i kojarzyły się nam tylko z tanimi klubami i brakiem dobrego gustu.

W tym roku projektanci Christian Louboutin, Miu Miu, Saint Laurent, Alexander McQueen, Valentino udowadniają, że buty z ostro zakończonym czubkiem są niezwykle szykowne, eleganckie i kobiece. Przekonały się o tym już gwiazdy takie jak Victoria Beckham, Cameron Diaz czy Kate Moss.

Moda modą ale pamiętajmy o podstawowych zasadach, dzięki którym możemy wyglądać doskonale lub ustrzec się przed popełnieniem modowego faux pas.

Jeżeli jesteś posiadaczką dość dużej stopy, podaruj sobie zakupy takiego obuwia. Długi, ostro zakończony nosek wydłuży dodatkowo twoją stopę. Buty ze spiczastymi noskami są również zakazane niskim, krępym kobietom, u których wyglądają wręcz groteskowo, sprawiając że sylwetka będzie wyglądać niestabilne.

Hitem są z pewnością spiczaste buty z paskiem na kostce. Pamiętajcie, ten pasek jest tylko dozwolony długim, smukłym nogom. Jeżeli nie jesteś ich posiadaczką odpuść sobie ten zakup- paski w kostce sprawią, że twoje nogi się optycznie skrócą a kostka sprawi wrażenie topornej i masywnej.

Nie najlepiej też prezentują się spiczaste buty dla stopy o numerze 40+, ponieważ już dość dużą stopę narażają dodatkowo na wydłużenie.

Pozdrawiam, Kasia Skoczylas

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/03/1-Ch.-Lou.-7-sztuk.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/03/2-różowe-buziki-zestawienie.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/03/3-niebieskie-buciki-ok.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/03/4-białe-buciki-zestawienie.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/03/5-czarne-buciki-zestawienie.jpg

720 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas