ROMANTYCZNE ODCIENIE- PUDROWY RÓŻ, CIELISTY BEŻ, MORELA

Jasne kolory takie jak cielisty beż czy delikatny, pudrowy róż są bardzo kobiece. Jednak, by wyglądać w nich dobrze, należy wiedzieć kto i jak może je nosić.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/12.jpgKobiety o jasnej cerze i blond włosach  powinny zrezygnować z jasnych odcieni przy wyborze górnej części stroju na rzecz mocniejszych, bardziej charakterystycznych barw.

Jeśli jednak zdecydujesz się na delikatne kolory ubrań postaw na mocniejszy makijaż, by wydobyć kolor na swojej twarzy. Choć beż, morela czy róż to zdecydowanie romantyczne barwy, proponowane na koktajlowe przyjęcia lub randkę, to koszula w tym odcieniu w zestawieniu z klasycznymi czółenkami i ołówkową spódnicą świetnie sprawdzi się jako zestaw do pracy.

Jeśli nie zdecydujesz się na kreację w jasnych, pastelowych kolorach proponujemy dodatki zachowane w tym delikatnym tonie, które można łączyć z szarością, grafitem, granatem i  głęboka czernią.

Należy jednak pamiętać, że jasne odcienie w przeciwieństwie do ciemnych kolorów nie tuszują niedoskonałości, ale optycznie powiększają. Więc unikaj ich w tych częściach stroju, które są powodem kompleksów.

Propozycje marki PRETTY ONE:

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/22.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/44.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/5.jpg

642 Total Views 3 Views Today

Kasia Skoczylas