PORADY STYLISTKI- SKÓRZANE SUKIENKI I SPÓDNICE

Jesienno-zimowe kolekcje najbardziej znanych projektantów pokazują, że w nadchodzącym sezonie triumfy święci zdecydowanie skóra. Co istotne, nie chodzi tu tylko o akcesoria, ale przede wszystkim o skórzane ubrania takie jak sukienki, spódnice, spodnie czy kurtki.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/leather-skirt-in-black.jpgW tym roku skórzane ubrania to jeden z najsilniejszych trendów sezonu. Skórzane sukienki noszą wszystkie gwiazdy w Polsce i za granicą.

Skórzana spódnica (foto Amber Avenue), która będzie hitem jesieni połączona ze szpilkami w tym samym kolorze to strzał w dziesiątkę! A do tego elegancka bluzka z delikatną falbanką- look doskonały zarówno na biznesowe spotkania jak i na ważną randkę.

Skórzane sukienki i spódnice mają to do siebie, że potrafią być jednocześnie seksowne, eleganckie i rockowe – wszystko zależy od dodatków, które nadadzą im oczekiwany charakter.

Aby sukienka bądź spódnica nie wyglądała zbyt ciężko lub za wieczorowo najprościej jest “zneutralizować ” je dodatkami – ze zwiewnych, naturalnych tkanin w delikatnych kolorach.

Sukienka ze skóry koniecznie musi się znaleźć i w twojej szafie! Zachęcam was wiec do zabawy tym skórzanym trendem, pozdrawiam Asia.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/15.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/24.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/33.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/43.jpg

749 Total Views 2 Views Today

Kasia Skoczylas