PORADY STYLISTKI- CIEKAWA PROPOZYCJA NA PREZENT GWIAZDKOWY DLA KAŻDEGO

Wraz z początkiem grudnia zaczyna się powoli świąteczny szał. Wszędzie w sklepach świąteczne ozdoby i promocje. Pewnie wiele z Was Kochane też już myśli o prezentach świątecznych dla najbliższych. Podejrzewam, że dla niejednej z Was jest niemałym problemem wybrać dla każdego coś fajnego. Niektórzy preferują prezenty praktyczne, inni oryginalne. Osobiście uważam, że są też takie prezenty, które można połączyć- aby były i oryginalne i praktyczne.

Dzisiaj przedstawię Wam firmę, której produkt może być prezentem i praktycznym i zarazem niepowtarzalnym, a przy tym szalenie modnym! Stroje pływackie australijskiej firmy Way Funky to stroje stworzone z myślą o profesjonalnych pływakach, ale ich wysoka jakość, a przede wszystkim mnogość wzorów i ciekawej kolorystyki zaczyna przemawiać także do osób, które pływają czysto hobbystycznie lub zdrowotnie.

Najważniejszą cechą tych strojów jest ich wytrzymałość, odporność na chlor i wysokie promieniowanie słoneczne. Nie tracą ani barwy, ani swojego kształtu. Zresztą Kochane, same możecie sprawdzić na www.sunbarrel.pl co ta firma ma do zaoferowania.

Dodatkowo firma daje świąteczną zniżkę na wszystkie produkty- 20% na hasło „gwiazdka”. Zatem jeśli któraś z Was chciałaby zrobić bliskiej osobie praktyczny i oryginalny prezent, a przy tym bardzo wysokiej jakości to szczerze polecam ich produkty. Można tu znaleźć stroje damskie, męskie ale również i dziecięce.
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/12/1.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/12/2.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/12/3.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/12/4.jpg
Tekst: Emilia Wojtczyk (więcej możecie przeczytać na blogu Emilii)

Foto: www.sunbarrel.pl

557 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas