NIEZGŁĘBIONA RAFA KORALOWA

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/Dolce-Gabbana-Spring-Summer-2013.jpgRafa koralowa od wieków inspirowała ludzkość. Piękne formy, kształty i kolory były od zawsze nierozwiązaną zagadką, budziły ciekawość i pragnienia, fascynowały.

Mimo, że w oceanach i morzach żyją różnorakie kształtem i kolorem koralowce, zawsze na słowa „rafa koralowa” przychodzi mi do głowy jeden konkretny kolor- czerwony, który na stałe wpisał się już do świata kolorystyki jako „koralowy”.

Ja osobiście uwielbiam ten kolor i doskonale się w nim czuję. Jeżeli podzielacie moją miłość do tej barwy ale nie dysponujecie w szafie żadnym ubraniem w tym kolorze, myślę że teraz jest najlepszy moment aby to zmienić.

Rafa koralowa w tym sezonie podwójnie inspiruje projektantów. Nie tylko kolor „koralowy” ale również i kształty samej rafy koralowej zdobią wiele tkanin.

Jeżeli uwielbiasz tajemniczy i niezgłębiony świat oceanów, a w sercu tęsknisz aby poczuć na twarzy karaibski wiatr, te stylizacje z pewnością są dla ciebie.

Pozdrawiam, Kasia Skoczylas

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/14.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/22.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/31.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/52.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/41.jpg

573 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas