NASZE STYLIZACJE Z MARKĄ ORSAY, MARTA

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/OrsayS.jpgPrzedstawiamy nasze kolejne stylizacje we współpracy z marką ORSAY. Poniżej efekty naszej pracy w butiku Orsay w Magnolia Park we Wrocławiu.

Marta jest wspaniałą młodą kobietą. Na co dzień jest zadbana i dobrze radzi sobie ze stylizacjami. Zgłosiła się jednak do naszych ekspresowych metamorfoz, jak sama mówi aby zweryfikować swoją wiedzę, nauczyć się czegoś nowego ale również żeby się zrelaksować traktując ten dzień jako doskonałą zabawę w kobiecym gronie.

Marta jest idealną szczupłą klepsydrą. Jej ramiona są proporcjonalne do bioder a talia jest wyraźnie zarysowana ale jednak krótsza w porównaniu do innych sylwetek. Atutem Marty są długie nogi, które odpowiednio podkreślone przyprawią o zazdrość nie jedną z nas.

Jeżeli jesteście szczupłymi klepsydrami jak Marta w zasadzie możecie sobie pozwolić na wiele, zwracając uwagę jedynie na kilka zakazów. Ważne abyście w swoich stylizacjach kierowały się zasadą, że powinno się podkreślać ubraniami to co jest ładne w sylwetce a ukrywać mankamenty. Czasem też trzeba pomóc naszej figurze i „dorobić” stylizacjami trochę tali czy bioder.

W przypadku Marty należało wyraźnie podkreślić proporcjonalność ramion z biodrami oraz bardziej wyeksponować talię, ponieważ wszystkie klepsydry mają ją nieco krótszą.

Zaproponowałyśmy jej więc idealnie skrojoną baskinę, podkreślającą jej talię oraz spodnie typu cygaretki, które podkreślają szalenie długie nogi Marty. Aby całej stylizacji dodać pazura dopełniliśmy  ją ćwiekowymi dodatkami w postaci biżuterii i butów.

W zaproponowanych przez nas zestawach znalazły się również popularne w tym sezonie kwieciste spodnie oraz top z dużym dekoltem, które w duecie idealnie podkreśliły wszystkie atuty Marty.

Jeżeli nie jesteście szczupłymi klepsydrami pamiętajcie aby przy dobieraniu sobie odpowiednich fasonów kierować się pewnymi zasadami. Idealne spódnice dla was to spódnice ołówkowe, które podkreślają waszą piękną linię od bioder aż po kolano. Również korzystnie wyglądacie w spódnicach rozkloszowanych. Pamiętajcie aby wasze bluzki czy sukienki podkreślały waszą krótką talię, którą musicie wyraźnie eksponować, w przeciwnym razie zaginie gdzieś na linii ramion i bioder.

Żakiet dla was to taki, który posiada dwa guziki naszyte pionowo, ponieważ w ten sposób wydłuża dodatkowo waszą talię. Idealnie jak by te guziki znajdowały się w bliskim sąsiedztwie do siebie.

Świetne spodnie dla was, to takie które są proste ale również buty, które tworzą równowagę z waszą sylwetką.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/Marta.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/wybrane-pOSRAJ-sie-D4.jpg

* Prezentowane stylizacje zostały wykonane w butiku Orsay w Magnolia Park we Wrocławiu.

Stylizacje & tekst: Katarzyna Skoczylas

Foto by: Anna Sochańska

816 Total Views 2 Views Today

Kasia Skoczylas