METAMORFOZY Z MARKĄ ORSAY, OLA

Ola jest kolorystycznym latem, a jej szczupła sylwetka charakteryzuje się nieco węższymi biodrami w proporcji do ramion. Ola jest młodą pracującą mamą, więc zależało nam na dobraniu luźniejszych zestawów do pracy oraz czegoś na wieczór. Szukałyśmy rzeczy, które dodałyby krągłości w pupie oraz podkreśliły piękne szczupłe nogi Oli.

Pierwsza stylizacja to propozycja na wieczór lub eleganckie przyjęcie. Zarówno sukienka jak i bolerko są w kolorystyce zimnej, odpowiedniej dla osób o typie kolorystycznym – lato. Sukienka w kolorze nude, dołem rozkloszowana, z dopasowaną górą i delikatnymi kryształkami na dekolcie idealnie podkreśla długie nogi oraz dodaje objętości w okolicy bioder i pupy. Do tego bolerko w ożywiającym zestaw, niebieskim kolorze oraz pudrowa błękitna torebka-pudełko. Całość wraz z bransoletką zamyka się w 3 kolorach.

Zestaw drugi to propozycja idealna zarówno do pracy, jak i na co dzień. Tu uwagę przyciąga bluzka z baskinką w niebieskie kwiaty w zestawie z czarną dopasowaną spódnicą oraz dużą lakierowaną torebką nude. Do całości dołożyłyśmy jeszcze delikatny srebrny naszyjnik, który świetnie komponuje się z bluzką i nie odciąga od niej uwagi.

Zestaw trzeci również można wykorzystać jako luźniejszy zestaw do pracy. Nieśmiertelny jeans w postaci koszuli zapinanej na zatrzaski, spódnica w jasnoczerwonym odcieniu z zakładkami w okolicy bioder oraz kurtka bomberka w kwiaty. Całość w bardzo żywych kolorach, idealna na lato.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/12.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/21.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/31.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/41.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/51.jpg
http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/61.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/71.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/81.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/9.jpg

* Prezentowane stylizacje zostały wykonane w butiku Orsay w Auchan Bielany we Wrocławiu.

 Stylizacje: Emilia Wojtczyk

 Foto by: Dawid Zawadzki

752 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas