METAMORFOZY Z MARKĄ ORSAY, MARZENA

Marzena jest kolorystycznym latem z domieszką zimy, co oznacza że powinna nosić kolory zimne. Ta mieszanka dwóch typów kolorystycznych powoduje, że kolory powinny być dobierane z wyczuciem, ponieważ nie każdy kolor z palety zimowych barw będzie odpowiedni, tak jak i nie każdy kolor z palety letniej będzie pasował.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/11.jpgNa zdjęciach wyraźnie widać, że podczas metamorfozy Marzena mierzyła zestawy mieszane, kolory lata z tymi bardziej zimowymi.

Marzena ma szczupłą sylwetkę bez widocznych krągłości, dlatego stosowaliśmy fasony, które miały za zadanie dodać nieco objętości w kilku miejscach.

Pierwsza stylizacją to różowa sukienka, kształtem przypominająca bombkę, co dodaje Marzenie apetycznych kształtów w okolicy bioder. Sukienka jest tkana nicią pastelową oraz neonową, dzięki temu jest wyrazista, ale nie “razi” mocno w oczy. Do tego neonowy pasek oraz czarna torebka-pudełko do ręki… i zestaw na wieczór gotowy!

Druga stylizacja to biało-srebrna sukienka bombka, w delikatnie tłoczne wzory. Sukienka również dodaje nieco krągłości w okolicy bioder. Zestaw z kurtką bomberką w kwiatowe wzory oraz czerwonym naszyjnikiem, ożywiła mocno sukienkę. W takim zestawie można spokojnie wybrać się zarówno do pracy, jak i na przyjęcie.

Na trzecią stylizację składa się sukienka z łączonych materiałów – oliwkowego dołu i szyfonowej, kwiatowej góry. Sukienka idealna na co dzien. Elegancka, ale nie zobowiązująca. W zestawie świetnie komponuje sie także z zieloną torebką w intensywnym odcieniu.

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/3.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/2.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/5.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/4.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/7.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/6.jpg

 * Prezentowane stylizacje zostały wykonane w butiku Orsay w Auchan Bielany we Wrocławiu.

 Stylizacje: Emilia Wojtczyk

 Foto by: Dawid Zawadzki

779 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas