KOBALTOWY SZAŁ!

Od dziecka uwielbiałam kobaltową porcelanę kojarzącą mi się z pewną szczególnie mi bliską estetyką. O jakże wielkie było moje zaskoczenie, kiedy „kobaltowe” propozycje pojawiły się na wybiegach. Projektanci zadziwili nas niezwykłym wzornictwem rozbudzając naszą wyobraźnie. Przeglądając wszystkie te modowe nowości muszę przyznać, że szczególnie przypadły mi do gustu propozycje od Just Cavalli, które są niesamowicie kobiece.

W tym sezonie inspirujemy się więc bogato zdobioną porcelaną. Mamy do dyspozycji wiele wzorów od tych europejskich kojarzących się nam z bogato zdobiona porcelaną po te najbardziej azjatyckie, przypominające chińskie miseczki do ryżu.

Przy komponowaniu naszej stylizacji starajmy się pamiętać, że bogato zdobione tkaniny powinny być podkreślone przez odpowiednie dodatki, które podkreślą całą stylizacje, nie dominując jej.

Kobaltowe spodnie, topy lub spódnice doskonale będą wyglądać w parze z granatowymi lub białymi narzutkami, kurtkami lub marynarkami. Duże kobaltowo- ażurowe naszyjniki podkreślą każdą smutną białą bluzkę.

Pozdrawiam, Kasia Skoczylas  

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/kobalt6.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/kobalt4.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/kobalt3.jpg

http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/kobalt5.jpg

563 Total Views 1 Views Today

Kasia Skoczylas